Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Сервісні

Вікна для даху - це оптимальне рішення, яке використовується в сучасних будівлях - вони освітлюють інтер'єр, забезпечують зовнішній вигляд і дозволяють вентиляцію горища. Залежно від типу горища і вимог замовника для кожної кімнати можна вибрати відповідний тип вікна даху.


Сервісні вікна відкриваються збоку і забезпечують легкий доступ до труб, антен, жолобів і інших елементів на даху з житлових приміщень. Пневматична опора, встановлена у верхній частині стулки, полегшує відкриття вікна і забезпечує його стабільне блокування. У стандартній версії вікно має петлі з правого боку і ручку на лівій стороні. При необхідності петлі і ручку можна встановити з іншого боку перед монтажем. Вікно даху забезпечує зручний доступ до даху з опалювальних приміщень і являє собою варіант з поліуретанової обробкою, що не потребує обслуговування.

Спеціалізоване вікно на даху - комбінація повноцінного вікна і люка даху. Виготовлено з клеєної соснової деревини, покрито три рази просоченням і лаком. Як люк, він забезпечує легкий і безпечний вихід на дах. Функції вікна відповідають освітленню інтер'єра і забезпечують вентиляцію приміщення. Сервісні вікна призначені для житлових, опалювальних, і не опалювальних приміщень. Люк, завдяки встановленому пневматичному циліндру, відкриваються збоку, вліво або вправо. Як стандарт, люк обладнаний теплоізоляційним склом, яке захищає приміщення від перегріву влітку і втрати тепла взимку, і відповідають вимогам, що стосуються технічних умов, які повинні виконуватися будівлями і їх розташуванням.


Створені такі вікна з сертифікованої деревини сосни FSC, просоченої, двічі пофарбованої акриловим лаком. Їх ручка, розташована на півдорозі вгору по крилу, дозволяє відкривати або відтулити вікно. Встановлені в даху з кутом нахилу від 15° до 55° зі спеціальними ущільнювальними фланцями; ESW, EZW, EHW і ELW (фланці від поворотних вікон не поміщаються в ізольовані теплоізолюючі вікна). За стандартом вони оснащені кутовими стрижнями, прикріпленими болтами до рами, що полегшують складання.


Їх вибір збагачений широким спектром внутрішніх аксесуарів, ідентичних вікнам на даху, і найголовніша перевага - це 10-річна гарантія.