Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 07.08.20
Фільтр

LWK Plus

 1. Сходи на горище LWK Plus

  Залишіть відгук про цей товар першими

  3 008,00 грн / шт.

  Висота приміщення: до 325 см

  Колір кришки люка: біла

  Тип сходів: дерев'яні

  Поручні: є

  Наконечники: є

  Навантаження: до 160 кг

  Детальніше
  Отримати знижку

FAKRO горищні сходи - це складені сходи з сосни. Вони дозволяють легко і безпечно вийти на горище (мансарду). Після складання вони «ховаються в стелі», що сприяє економії простору в кімнаті.


Сходи LWK Plus мають інноваційні рішення, що забезпечують максимальний комфорт використання, гарантують дуже хороші теплоізоляційні властивості і дозволяють навіть спростити і прискорити монтаж сходів в стелі. Сходи LWK Plus мають естетично завершений термоізоляційний клапан в білому виконанні і оснащені стандартними поручнями і ніжками. Ця модель дуже популярна завдяки естетично закінченому ізольованому люку, як і інші стандартні сходи, і оснащена аксесуарами, що дозволяють комфортне використання драбини. Механізм, який було використано в сходах значно полегшує її застосування. Після розблокування вона відкривається повільно, без будь-якої небезпеки для користувача. Протиковзке покриття сходів також полегшує переміщення.


Стандартний термоізоляційний клапан (товщина: 3,6 см) виконаний у вигляді рами з соснового дерева з двох сторін, покритий плитою HDF в білому або бежевому, вільний простір заповнений пінополістиролом. Коефіцієнт теплопередачі складає 1,1 Вт / кв. м.
Зовнішня (видима після закриття) сторона заслінки гладка, і на її поверхні не видно елементів збірки. Замок і металевий стрижень, який є сходами, дозволяють легко закриватися.


Оригінальний дизайн механізму відкриття виконаний таким чином, що його елементи не перешкоджають виходу на горище. Механізм відкриття блокує заслінку в повністю відкритому положенні, що гарантує стабільність сходів. Регулювання пружин дозволяє оптимально вибирати момент (силу) падіння амортизатора. У кожній моделі сходів фрезерна частина рами оснащена периметральною прокладкою, яка забезпечує ідеальну герметичність.


Щоб збільшити міцність з'єднань, в кожної моделі сходів встановлюються в «ластівчин хвіст». Вся конструкція сприяє зручному розташуванню ніг і запобігає ковзанню, захищаючи вас і підвищуючи комфорт і безпеку.
Кути кріплення сходів дозволяють точно встановлювати і регулювати сходи.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.