Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Аксесуари для підлоги

Сортувати по:
1
 1. Плінтус ТЕКО СТАНДАРТ

  Додати відгук

  43,00 грн / шт.
  Отримати знижку
 2. Плiнтус Salag SG56

  Додати відгук

  75,00 грн / шт.
  Отримати знижку
 3. Плiнтус Salag NG62

  Додати відгук

  90,00 грн / шт.
  Отримати знижку
 4. Плiнтус Salag SG75

  100,00 грн / шт.
  Отримати знижку
 5. Плiнтус Salag Lima

  Додати відгук

  112,50 грн / шт.
  Отримати знижку
 6. Плiнтус Salag NG80

  Додати відгук

  112,50 грн / шт.
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Необхідними оздоблювальними елементами підлог є плінтуси, які відповідним чином поєднуються з ними. Вони бувають різних форм, розмірів і кольорів, що дозволяє нам пристосовувати їх до будь-якої підлоги. Як вибрати плінтуси, щоб вони ідеально відповідали інтер'єру?


Плінтус - це продовження підлоги. Він грає важливу роль - він маскує перехід між підлогою і стіною, закриває і дозволяє приховувати кабелі, а також захищає стіни від бруду. Не менш важливі його декоративні якості - добре підібраний плінтус буде тонким і естетичним доповненням.


Матеріали для виготовлення і тип підлоги.


Плінтуси виконані з різних матеріалів. Найчастіше це дерево, МДФ або кераміка, рідше метал. Всі вони мають різні кольори - деякі елементи з MDF можуть бути навіть пофарбовані в будь-який колір.


Не кожен плінтус підійде для певної підлоги. Дерев'яні моделі використовуються для дерев'яних підлог - вони можуть мати більш-менш складні візерунки і різні висоти, які багато в чому залежать від їх ціни. Ми прикріплюємо такі смужки до стіни на клей або цвяхи.
Плінтуси MDF добре поєднуються з панельними підлогами, а також з підлогами з килимом або плиткою, які все частіше монтуються в таких кімнатах, як вітальня або їдальня. Ці плінтуси монтуються краще, ніж дерев'яні моделі, кріпляться до стін і часто мають кріпильні затискачі, що дозволяє легко їх зібрати і з'єднати. До того ж вони дуже елегантні.
На що звернути увагу, обираючи плінтус.


Важливою проблемою при виборі плінтусів є їх колірна схема. Ці елементи можна використовувати для з'єднання поверхні підлоги зі стінкою або для їх поділу. Якщо ми очікуємо першого ефекту, виберіть плінтуси, які відповідають кольору підлоги або стіни, або використовуйте моделі, які можна пофарбувати самостійно. Якщо ж ми зацікавлені в створенні чіткого поділу, то акцент треба робити на плінтус іншого кольору, ніж відтінки підлоги і стін, які він буде ефективно розділяти. Також важлива висота використовуваного плінтуса. У поєднанні з темними полами низькі моделі виглядатимуть краще.