Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 02.07.20
Фильтр

Аксесуари для підлоги

 1. Плінтус ТЕКО КЛАСІК

  Залишіть відгук про цей товар першими

  37,00 грн / шт.

  Матеріал: Пластик

  Висота: 47 мм

  Ширина: 18 мм

  Довжина: 2500 мм

  Детальніше
  Отримати знижку

 2. Плінтус ТЕКО СТАНДАРТ

  Залишіть відгук про цей товар першими

  40,00 грн / шт.

  Матеріал: Пластик

  Висота: 55 мм

  Ширина: 23 мм

  Довжина: 2500 мм

  Детальніше
  Отримати знижку

Необхідними оздоблювальними елементами підлог є плінтуси, які відповідним чином поєднуються з ними. Вони бувають різних форм, розмірів і кольорів, що дозволяє нам пристосовувати їх до будь-якої підлоги. Як вибрати плінтуси, щоб вони ідеально відповідали інтер'єру?


Плінтус - це продовження підлоги. Він грає важливу роль - він маскує перехід між підлогою і стіною, закриває і дозволяє приховувати кабелі, а також захищає стіни від бруду. Не менш важливі його декоративні якості - добре підібраний плінтус буде тонким і естетичним доповненням.


Матеріали для виготовлення і тип підлоги.


Плінтуси виконані з різних матеріалів. Найчастіше це дерево, МДФ або кераміка, рідше метал. Всі вони мають різні кольори - деякі елементи з MDF можуть бути навіть пофарбовані в будь-який колір.


Не кожен плінтус підійде для певної підлоги. Дерев'яні моделі використовуються для дерев'яних підлог - вони можуть мати більш-менш складні візерунки і різні висоти, які багато в чому залежать від їх ціни. Ми прикріплюємо такі смужки до стіни на клей або цвяхи.
Плінтуси MDF добре поєднуються з панельними підлогами, а також з підлогами з килимом або плиткою, які все частіше монтуються в таких кімнатах, як вітальня або їдальня. Ці плінтуси монтуються краще, ніж дерев'яні моделі, кріпляться до стін і часто мають кріпильні затискачі, що дозволяє легко їх зібрати і з'єднати. До того ж вони дуже елегантні.
На що звернути увагу, обираючи плінтус.


Важливою проблемою при виборі плінтусів є їх колірна схема. Ці елементи можна використовувати для з'єднання поверхні підлоги зі стінкою або для їх поділу. Якщо ми очікуємо першого ефекту, виберіть плінтуси, які відповідають кольору підлоги або стіни, або використовуйте моделі, які можна пофарбувати самостійно. Якщо ж ми зацікавлені в створенні чіткого поділу, то акцент треба робити на плінтус іншого кольору, ніж відтінки підлоги і стін, які він буде ефективно розділяти. Також важлива висота використовуваного плінтуса. У поєднанні з темними полами низькі моделі виглядатимуть краще.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.