Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 19.01.21
Фільтр

Magic Floors

 1. Ламінат Magic Stars V4

  Залишіть відгук про цей товар першими

  260,00 грн / м²

  Клас навантаження - 32 / АС4

  Товщина - 8 мм

  Розмір - 193 х 1380 мм

  В упакуванні - 2,131 м2

  Детальніше
  Отримати знижку

 2. Ламінат Magic Stars Plus V4

  Залишіть відгук про цей товар першими

  279,00 грн / м²

  Клас навантаження - 32 / АС4

  Товщина - 8 мм

  Розмір - 244 х 1380 мм

  В упакуванні - 2,694 м2

  Детальніше
  Отримати знижку

Ламінат Magic Floors - ідеальний варіант для створення інтер'єрів в різних стильових напрямках. Виробником ламінату є німецький бренд, який є частиною компанії Kronotex

 

Magic Stars

Меджик Флор отримав у споживачів статус якісного та недорогого підлогового покриття, яке дуже естетичне, має хорошу міцність і практичне в експлуатації. Під час кожного виробничого етапу проводиться ретельний контроль кожної деталі.

 

Хороша репутація компанії забезпечена ще тим, що вона постійно вдосконалює виробничий процес, застосовуючи екологічні матеріали і інноваційні технології. Все це дає можливість запропонувати на ринку Європи і України ламінат з відмінними технічними характеристиками.

 

У колекцію покриття для підлоги Magic Stars входить вісім найменувань сучасних декорів деревних порід, які мають актуальний розмір мостини з чотиристоронньою фаскою. З'єднання замків Clic System дозволяє робити укладання дуже легко і швидко.

 

Замкове з'єднання Clic System

 

Ламінат з замками clic є більш сучасним і у нього немає тих недоліків, які є у замків lock. Виготовляють такого виду замки методом фрезерування, при цьому шип панель виглядає як плоский гачок. З іншої сторони паза ламінату є обраний майданчик для надійного кріплення з гаком.

 

Зібрати планки одну з іншою дуже легко і додаткових витрат не знадобиться. Шип заходить в паз під кутом 45 градусів і замикається.

 

З'єднання замків забезпечує надійну фіксацію панелей. Під дією великої сили тяжіння тривалий відрізок часу ламелі не розійдуться. Також потрібно сказати, що мостини не тільки легко збираються, а й розбираються. Розбирати таку підлогу можна 3-4 рази.

 

У середовищі, де має місце підвищена вологість, з'єднання замків можна додатково обробити герметиком. Не потрібно боятися, якщо через деякий час ламінат необхідно буде розібрати, оскільки герметик можна легко видалити з паза.

Clic System

 

Переваги ламінату Magic Floors

 

Німецький виробник забезпечив якісну підготовку сировини та відібрав найкращі матеріали для виробництва покриття для підлоги. А також організував ретельний контроль протягом усього процесу виробництва покриттів для підлоги. З'єднав довговічність і практичність в одному продукті.

 

Ламінат Magic Floors підійде для бюджетного житла, а також для комерційної нерухомості, офісів - це забезпечує його висока надійність. Пол дуже зносостійкий і не піддається деформації ззовні.

 

Екологічний продукт - в складі відсутні канцерогенні речовини й формальдегіди, після укладання немає неприємного запаху, а також під час експлуатації.

 

Спеціальне покриття, яке не накопичує електричний заряд, робить прибирання більш простим. Сучасні технології обробки задали високі вимоги до екологічної чистоти й гіпоалергенності.

 

За зовнішнім виглядом ламінат важко відрізнити від натурального дерева. А верхній шар не боїться вологи, протистоїть займанню і здатний перенести навантаження, не змінивши технічних характеристик.

 

Також підлога не боїться ударів, ніжок меблів, сигаретного попелу, кігтів домашніх тварин і різних забруднень. Його легко очистити, використовуючи просту побутову хімію.

 

Купити ламінат Magic Floors в Києві

 

На нашому сайті Ви маєте можливість купити ламінат Magic Floors за найбільш зручними умовами й за демократичною ціною. У нас в асортименті є найпопулярніші види покриттів для підлоги від світових виробників, а з найбільш ходовими кольорами можна ознайомитися в шоу-румі наживо.

 

Невисока цінова політика і доступність для покупця - це про ламінат Меджік Флор, замовити який можна з доставкою по Києву або Україні.

НАС РЕКОМЕНДУЮТ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.