Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 19.01.21
Фільтр

Антистатичний

 1. Лінолеум IQ TORO SC

  Залишіть відгук про цей товар першими

  722,40 грн / м²

  Товщина загальна - 2 мм

  Товщина захисного шару - 2 мм

  Ширина - 2 м     

  Намотка рулону - 23 м.п.

  Норма відвантаження - кратно рулонам


  Антистатичний лінолеум Tarkett Toro EI 3093 101 3094 101 Антистатичний лінолеум Tarkett Toro EI 3093 102 3094 102 Антистатичний лінолеум Tarkett Toro EI 3093 107 3094 107
  Детальніше
  Отримати знижку

Антистатичний лінолеум має антистатичну підкладку - гнучку, з високим функціональним рішенням для чутливого середовища (яке потребує особливого захисту від ESD). Наприклад, для операційних залів, комп'ютерних кімнат, кімнат з електронним обладнанням, а також так званих “чистих приміщень”: лабораторії, електронного виробництва тощо. Покриття також встановлюється в лікарнях - в операційних і діагностичних лабораторіях, де є обладнання, чутливе до електростатичних зарядів. Така підлога також повинні встановлюватися в приміщеннях з небезпекою вибуху.

 

Завдяки цілому ряду переваг, вони забезпечують простоту зборки, простоту обслуговування і виняткову довговічність. В якості провідної поверхні використовується ПВХ-підкладка, модифікована в процесі виробництва. Чорні лінії, точки або затягування видно на такій підлозі (електростатичних) - саме в цих місцях знаходиться матеріал електростатичного розряду. Все частіше стається, що виробники покривають відповідною провідною речовиною всю нижню частину підлогового покриття. В результаті електростатичні заряди, що акумулюють зверху, легко виводяться на дно прокладки, а потім, завдяки спеціальним мідним смугам (встановленим в процесі побудови), на землю.

 

Для того, щоб електростатична вкладка відповідала струмопровідним властивостям, необхідний професійний монтаж з використанням відповідних матеріалів. У таких випадках використовуються інші клеїи у порівнянні зі стандартними, а установка такого підлогового покриття вимагає особливої ​​обережності. Підключення підлогового покриття (мідної стрічки) до заземлення завжди має виконуватися уповноваженим електриком. Після установки такого підлогового покриття необхідно провести вимірювання електростатики. Всі ці роботи варто довіряти лише професіоналам.

 

У більшості приміщень достатньо використовувати антистатичне покриття, без додаткових заходів безпеки. Там, де збільшується ризик електричних зарядів, відмінно впорається з поставленим завданням антистатичний лінолеум.

НАС РЕКОМЕНДУЮТ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.