Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
  • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
  • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
  • instagram
  • facebook
  • youtube
Фільтр

Антистатичний

Антистатичний лінолеум має антистатичну підкладку - гнучку, з високим функціональним рішенням для чутливого середовища (яке потребує особливого захисту від ESD). Наприклад, для операційних залів, комп'ютерних кімнат, кімнат з електронним обладнанням, а також так званих “чистих приміщень”: лабораторії, електронного виробництва тощо. Покриття також встановлюється в лікарнях - в операційних і діагностичних лабораторіях, де є обладнання, чутливе до електростатичних зарядів. Така підлога також повинні встановлюватися в приміщеннях з небезпекою вибуху.

 

Завдяки цілому ряду переваг, вони забезпечують простоту зборки, простоту обслуговування і виняткову довговічність. В якості провідної поверхні використовується ПВХ-підкладка, модифікована в процесі виробництва. Чорні лінії, точки або затягування видно на такій підлозі (електростатичних) - саме в цих місцях знаходиться матеріал електростатичного розряду. Все частіше стається, що виробники покривають відповідною провідною речовиною всю нижню частину підлогового покриття. В результаті електростатичні заряди, що акумулюють зверху, легко виводяться на дно прокладки, а потім, завдяки спеціальним мідним смугам (встановленим в процесі побудови), на землю.

 

Для того, щоб електростатична вкладка відповідала струмопровідним властивостям, необхідний професійний монтаж з використанням відповідних матеріалів. У таких випадках використовуються інші клеїи у порівнянні зі стандартними, а установка такого підлогового покриття вимагає особливої ​​обережності. Підключення підлогового покриття (мідної стрічки) до заземлення завжди має виконуватися уповноваженим електриком. Після установки такого підлогового покриття необхідно провести вимірювання електростатики. Всі ці роботи варто довіряти лише професіоналам.

 

У більшості приміщень достатньо використовувати антистатичне покриття, без додаткових заходів безпеки. Там, де збільшується ризик електричних зарядів, відмінно впорається з поставленим завданням антистатичний лінолеум.