Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
  • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
  • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
  • instagram
  • facebook
  • youtube
Фільтр

Cпортивний лінолеум

Матеріали з натуральних продуктів дуже популярні на ринку будматеріалів. Вони включають лінолеумні вкладиші, тобто суміш льняного масла, дерев'яних смол, коркового борошна, пігментів і джутової тканини. Всі дослідження і аналізи, проведені різними інститутами, доводять, що лінолеум є найбільш екологічно чистим покриттям підлоги. При правильному використанні і догляді, його термін експлуатації може досягати кілька десятків років! Серед лінолеумних підлог ми також можемо знайти вироби для спеціальних цілей: акустичні, електростатичні і спортивні різновиди. Про останній і піде мова.


Спортивні майданчики є одним з найважливіших елементів в спортивних залах. Вони повинні бути в першу чергу гнучкими (проте вони не повинні вібрувати), теплими і звукопоглинаючими. У той же час вони повинні бути міцними, гладкими, але не надто слизькими і точно ідеально горизонтальними. Пропоновані нами варіанти покриттів повністю відповідають поставленим спортивним вимогам, в той же час захищають гравців від травм і значно покращують комфорт.


Спортивний лінолеум - це поєднання матеріалів на основі поліуретанових смол для гнучких багатошарових спортивних поверхонь. Перевагами такого типу поверхні є: кольори, бесшовність і легке очищення.


Спортивний лінолеум - підлогове еластичне покриття, воно призначене для використання в закритих приміщеннях, таких як спортивні зали, кімнати відпочинку і т. п. Спортивна підлога монтується прямо на бетонному грунті без дерев'яної сітки, а в якості пружинного елемента - гумовий килимок, на якому встановлена поліуретанова стяжка. Перевагою цього рішення є поєднання властивостей для традиційної спортивної поверхні - це висока пружність, висока гнучкість і відмінне поглинання енергії удару, високий коефіцієнт тертя, привабливий зовнішній вигляд. Цей тип поверхні є одним з найбільш зручних рішень для підлогових покриттів.


Колекції, представлені на нашому сайті, доступні в більш ніж 10 варіантах, які були складені на основі кольорів, найбільш часто використовуваних в спортивних спорудах. Кольори можуть поєднуватися один з одним на підлозі, створюючи візерунки, характерні для даного виду спорту, імітувати дерево або своєї однотонністю візуально розширювати межі. Крім того, вони мають здатність маскувати можливі недоліки ремонту або проблемні зони. Конструкція покриття для підлоги, призначеного для використання в спорті, повинна відповідати стандартам безпеки і функціональності. Наш спортивний лінолеум відповідає всім функціональним і технічним стандартам, а застосування його на спортмайданчиках і залах знижує ризик травм, викликаних падінням або ковзанням.