Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Спортивні покриття

Сортувати по:
1
 1. Травмобезпечна плитка (12 мм)

  Додати відгук

  465,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Травмобезпечна плитка (20 мм)

  Додати відгук

  510,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Травмобезпечна плитка (25 мм)

  Додати відгук

  575,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Травмобезпечна плитка (30 мм)

  Додати відгук

  625,00 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Травмобезпечна плитка (35 мм)

  Додати відгук

  675,00 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Травмобезпечна плитка (40 мм)

  Додати відгук

  765,00 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Травмобезпечна плитка (50 мм)

  Додати відгук

  850,00 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Що обрати? Спортивна підлога для багатофункціональних об'єктів або більш комплексне рішення?

Спортивна підлога для багатофункціональних об'єктів повинна забезпечити хороші результати, забезпечити безпеку і комфорт. Чим більша кількість людей, тим кращим повинне бути поглинання удару, щоб запобігати травмам, які можуть виникнути в результаті падіння. Підлога у використовуваних приміщеннях повинна бути надзвичайно стійкою до навантажень і пошкоджень, викликаних важкими предметами і конструкціями. Ми пропонуємо багато рішень для підлоги, які добре працюють в самих різних ситуаціях - під час гри, спортивних змагань, коли необхідно дотримуватися вимог міжнародних спортивних федерацій, на дитячих майданчиках, в закритих залах і на свіжому повітрі. Це можуть бути покриття з ПВХ і гумові плити, а також, штучна трава.


Фітнес-клуби, спортивні центри і оздоровчі центри - це місця, де ви можете піклуватися про своє здоров'я і благополуччя. Кожна спортивна діяльність повинна бути безпечною. Наприклад, підлоги в спортзалах повинні поглинати енергію ударів, викликаних легкими навантаженнями, в той час як підлоги в фітнес-залах повинні забезпечувати комфорт і демонструвати стійкість до удару. Змішайте кольори і візерунки, щоб пітримати загальний дизайн приміщення.


Спеціалізовані підлоги, використовувані в спортивних спорудах, таких як багатофункціональні спортивні зали, фітнес-зали, танцювальні і сквош-зали. Залежно від мети матеріал має різні сертифікати: PZKASZ, FIBA, ITB, які доводять їх високу якість. У тих місцях, де немає сертифікатів, необхідних для спортивних асоціацій, але необхідно використовувати підлогу, що забезпечує безпеку користувачів використовуються гнучкі плити і мати, оброблені традиційної паркетною дошкою. Це рішення є найміцнішими і найдешевшими у використанні, до того ж надає інтер'єру затишний, престижний характер.