Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 08.03.21
Оштукатурювання зовнішніх поверхонь

Інші зображення

Оштукатурювання зовнішніх поверхонь

 

0,00 грн

Є в наявності

Brand: BAUMIT
Отримати знижку
View Detail
АБО

Штукатурні системи Бауміт

1. Кладка із газобетонних блоків.

2. Полегшена штукатурна суміш Baumit MPA 35 L - це універсальна модифікована цементно-вапняна штукатурна суміш на основі сірого цементу та перліту для механізованого, ручного нанесення на зовнішні та внутрішні поверхні. Спеціальний матеріал для основ з піно- і газобетону, для поризованих керамічних блоків типу PoroTherm.

3. Ґрунтувальна суміш Baumit UniPrimer. Готова до застосування водяна органічна ґрунтовка для вирівнювання вбираючих властивостей основи, поліпшення адгезії. Для внутрішніх-зовнішніх робіт. Застосовується перед нанесенням силіконових, силікатних, акрилових, вапняно-цементних декоративних штукатурок, а також для силікатних, акрилових і силіконових фарб.

4. Силіконова штукатурка Baumit SilikonTop має стійкість до несприятливих атмосферних впливів. Силіконова фасадна штукатурка Silikon Top є пастоподібною, тонкошаровою затертою речовиною. Використовується для оштукатурювання стін, фасаду. Готова до застосування.


Штукатурні системи Бауміт1. Кладка з керамічних блоків.

2. Цементний обризг Baumit Spritz використовується для ручного, механізованого нанесення. Застосовується в якості підготовчого шару для мінеральних основ, для поліпшення зчеплення, вирівнювання вбираючих властивостей основи перед нанесенням цементно-вапняних штукатурок. Для внутрішніх-зовнішніх робіт. Не використовувати в якості вирівнюючого шару.

3. Полегшена штукатурна суміш Baumit MVR Uni (штукатурна суміш на білому цементі). Штукатурка MVR Uni призначена для оштукатурювання всіх видів мінеральних основ, газобетонних блоків без попереднього ґрунтування або нанесення обризгу. Використовується для внутрішніх-зовнішніх робіт.
Склад: білий цемент, вапно, мінеральні наповнювачі, перліт, добавки.
Властивості: модифікована, полегшена, паропроникна, висока адгезія, зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

4. Силіконова штукатурка Baumit SilikonTop має стійкість до несприятливих атмосферних впливів. Силіконова фасадна штукатурка  Silikon Top є пастоподібною, тонкошаровою затертою речовиною. Використовується для оштукатурювання стін, фасаду. Готова до застосування.

Розрахунок необхідних матеріалів

Якщо Вам потрібен розрахунок всіх необхідних матеріалів для Вашого фасаду, ви можете відправити на електронну пошту info@iteragroup.com.ua запит на розрахунок або передзвонити за номерами (044)578-12-22, (066)578-12-22, (067)578-12-22, (063)578-12-22, щоб отримати консультацію при виборі матеріалів.

 

Розрахунок необхідних матеріалівПри облаштуванні фасаду важливо використовувати не тільки якісні матеріали, а й довірити виконання фасадних робіт висококваліфікованим фахівцям. Тільки за таких умов Ви гарантовано отримаєте довговічний і якісний фасад. У нас є великий досвід виконання як фасадних, так і внутрішніх оздоблювальних робіт. Всі наші фахівці професіонали своєї справи!

pdf    Прайс-лист продукції Baumit

 

Увага! Ціни на сайті вказані зі знижкою 20%!

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук на товар: Оштукатурювання зовнішніх поверхонь

НАС РЕКОМЕНДУЮТ:   
© 2021 Itera Trade. All Rights Reserved.