Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 05.03.21
Фільтр

Пластифікатори для бетону

 1. Протиморозна добавка KONTUR-NКL

  Залишіть відгук про цей товар першими

  900,00 грн / уп.

  Упаковка:  відро 25л/35кг

  Діапазон температур: от 0 0С до -15 0С


  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Незважаючи на те, що, в більшості своїй, всі ремонтні і будівельні роботи проводяться в теплу пору року і до приходу сильних морозів, бувають виняткові випадки, коли просто не уникнути будівництва або просто ремонту взимку. І тут вже не обійтися без протиморозних добавок - пластифікаторів, які сучасні виробники пропонують в досить великій різноманітності.

Пластифікатор - це речовина, яка знижує температуру замерзання води в речовинах, в які додається добавка. Принцип дії такої добавки полягає в прискоренні хімічної реакції взаємодії води і цементу.

Дана властивість дозволяє затвердіти бетону і різним сумішам при температурі нижче нуля, в той час як без використання спеціальної протиморозної добавки бетон не зможе затвердіти при мінусовій температурі настільки міцно, як і при плюсовій, що може спричинити за собою проблеми. У зв'язку з цими властивостями найчастіше протиморозні добавки застосовують для кладки і штукатурки в зимовий період, адже навіть мороз нижче -20 градусів не стане перешкодою проведенню будівельних і ремонтних робіт. Це прискорить процес ремонту і дозволить досягти якісного і швидкого результату.

Із застосуванням пластифікаторів можна не тільки проводити роботи в будь-який час року, не турбуючись про міцність конструкцій, а й значно поліпшити характеристики і властивості бетону, скористатися можливістю зміцнити конструкцію, зробити її більш надійною і довговічною, втіливши в життя найрізноманітніші ідеї.

НАС РЕКОМЕНДУЮТ:   
© 2021 Itera Trade. All Rights Reserved.