Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Шпаклівка

1
 1. Пастоподібна шпаклівка FinoFinish S

  Залишіть відгук про цей товар першими

  574,35 грн / уп.
  Основа: акрилова
  Упаковка: 20 кг
  Застосування: для внутрішніх робіт

  Спосіб нанесення: 

  для механізованого та ручного нанесення

  Призначення:

  для фінішного шпаклювання поверхонь

  стін та стель

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Baumit FinoFinish S - це продукт будівельної хімії, який дає тільки естетичну обробку і з якою працюється легко і зручно. Фінішний шар може бути використаний в якості нанесення покриття, щоб підготувати базу для остаточної обробки, а також, вирівнювання попередньою підкладкою і використання кінцевих згладжуючих матеріалів для стін і стель перед фарбуванням або наклеюванні шпалер. Завдяки своїй формулі і консистенції обробка готова до негайного застосування та проста в застосуванні, і, більш того, вона не вимагає грунтування підкладки - її полімерна смола значно покращує параметри міцності і визначає хорошу адгезію оздоблювального покриття до основи. Вона створює гнучке, стійке до тріщин покриття.


Фахівці по штукатурці, які найчастіше відмовляються від штукатурки через те, що вона занадто швидко висихає, має занадто короткий час обробки або стійка до шліфування, будуть приємно здивовані матеріалом Baumit.


Шпаклівка Baumit - це біла дрібнозерниста штукатурка з вапняку. Вона використовується для заповнення поверхні грунтовки і бетону в приміщеннях - особливо вологих. Внутрішня шпаклівка ідеально підходить як оздоблювальний шар на поверхнях стін і стелі. Особливо рекомендується відновлення поверхні старих вапняних штукатурок. Вона забезпечує здоровий мікроклімат в кімнаті і демонструє стійкість до розвитку грибка і цвілі. Вона характеризується легкістю обробки і стійкістю до утворення тріщин. Внутрішня шпаклівка підходить для ручного або машинного застосування.


Її особливості:
-Дрібнозерниста;
-Легко обробляється;
-Стійка до тріщин;
-Стійка до грибків і зростання цвілі;
-Забезпечує здоровий мікроклімат в кімнаті;
-Підходить для вирівнювання поверхні грунтовки і бетону;
-Використовується в якості оздоблювального шару на поверхнях стін і стелі в інтер'єрі;
-Застосовується для ручного або машинного застосування без цементу;
-Товщина шару: 3 - 5 мм.

 

Можливість структурування шляхом наповнення, моделювання, розпилення, осаду. Продукт можна використовувати на всіх гіпсових основах, крім гіпсових підкладок. Він використовується в якості грунтовки для адгезії або в якості поверхневої штукатурки. Він використовується при реконструкції історичних об'єктів і робіт з модернізації, а також в житлових будинках, побудованих на основі екологічно чистих принципів. У базовому шарі можна використовувати тільки як поверхневу штукатурку, в разі існування дренажної системи - для грубого гравію.