Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Aquaizol

1
 1. Бітумна черепиця AQUAIZOL МОЗАЇКА

  Додати відгук

  153,00 грн / м²
  Форма нарізки:   Соти
  Cклад бітуму:   АПП-модифікований бітум
  Кількість шарів:   Один
  Вага (кг/м2):   8
  Упаковка:   3 м2
  Гарантія:   25 років

   

  Ціна не остаточна! Знижка гарантована!

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця AQUAIZOL АКЦЕНТ

  Додати відгук

  153,00 грн / м²

  Форма нарізки: Неправильний прямокутник

  Склад бітуму: АПП-модифікований бітум

  Кількість шарів: Один

  Вага (кг/м2)8

  Упаковка: 3 м2

  Гарантія: 25 років

   

  Ціна не остаточна! Знижка гарантована!

  Детальніше
  Отримати знижку

Бітумна черепиця Aquaizol - це новий погляд на бітум від українського виробника. За своїми характеристиками вона не поступається європейським аналогам, а переваг має величезну кількість:

 • гарантія 25 років
 • багатоступенева система контролю якості
 • сучасні технології виробництва модифікованого бітуму
 • покриття якісною керамізованою крихтою
 • 11 кольорів
 • 2 форми нарізки бітуму
 • доступний цінник
 • гарантія 25 років

 

Бітумна черепиця Акваізол - європейська якість і українська ціна

Як ми вказали раніше, якщо ви вирішите купити бітумну черепицю Акваізол - ви не прогадаєте. Крім всіх перерахованих якостей, вона представлена в двох колекціях - це «Акцент» і «Мозаїка». Це різновиди нарізки абсолютно різні, але при цьому однаково стильні і стануть гідною прикрасою вашої покрівлі.

 • Колекція «Акцент» - це нарізка в вигляді неправильного прямокутника, що дозволяє накладати листи бітуму один на інший. Асиметричний малюнок - це те, що потрібно для любителів неординарного.
 • Колекція «Мозаїка» - це форма сота, прилеглих одна до одної. Ця форма створює повну картину і додає будинку завершений вигляд.

 

Кольори, представлені в обох колекціях - ретельно підібрані дизайнерами компанії за останніми тенденціями сучасного будівництва і ремонту. Наприклад, такі кольори як теракот, малахіт і маренго точно зможуть здивувати навіть найвибагливіших клієнтів. Стильна бітумна черепиця Aquaizol не залишить ваш будинок без уваги оточуючих. А факт того, що це продукція українського виробництва викликає почуття гордості за індустрію якісних будівельних матеріалів, що розвивається та які вже зараз сміливо можуть скласти гідну конкуренцію європейським виробникам бітуму.

 

Бітумна черепиця Aquaizol - якість і стиль в кожному міліметрі

Бітумна черепиця Акваізол крім зовнішніх неперевершених характеристик, має ще й прекрасні технічні характеристики, які теж потребують особливої уваги. Наприклад, варто звернути увагу на те, що цей вид покриття багатошаровий, основний його шар - це скловолокно або поліестер. Його місія найважливіша, тому що це - армуюче покриття, просочене модифікованим бітумом здатне витримувати температурні навантаження від -15 до +115 градусів. Верхній же шар покритий гідрофобною посипкою з базальтової крихти, що робить покрівлю ще міцніше і збільшує її термін використання в рази. Наявність самоклеючого шару значно полегшить момент монтажу і витрати на додаткові клейові суміші для робіт.

 

Ще один плюс - це абсолютна гідрофобність. Погодьтеся, це один з найважливіших факторів, адже дах, що протікає, не здатен захистити вас від опадів і принесе тільки незручності. Для повної ізоляції від води обов'язковою умовою є якісно виконані покрівельні роботи і тут теж не варто економити. Вибір професійних покрівельників буде запорукою успіху в цій справі.

 

Бітумна черепиця Акваізол - як купити оригінальну продукцію

Компанія Акваізол піклується про своїх клієнтів і тому вся продукція, що випускається під їх ім'ям поставляється з усією необхідною супутньої документацією і маркуванням. Це дозволяє покупцям перевіряти на місці весь товар і не боятися нарватися на підробку. Щоб не бути жертвами недобросовісних продавців, варто вибирати товари компанії Aquaizol тільки у перевірених продавців, використовуючи також можливості інтернету, а саме живі відгуки на сайтах і рекомендації на форумах. Вони значно спростять ваші пошуки. На нашому сайті ви без витрачання ваших нервів і часу зможете вибрати тільки оригінальну продукцію Акваізол не боючись підробок.