Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Бітумна черепиця Aquaizol (Акваізол)

1
 1. Бітумна черепиця AQUAIZOL МОЗАЇКА

  Додати відгук

  Ціна від:
  283,50 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця AQUAIZOL АКЦЕНТ

  Додати відгук

  Ціна від:
  283,50 грн / м²
  Отримати знижку

Черепиця Aquaizol — надійна покрівля

Покрівля є ключовим елементом при будівництві будівель. Забудовники хочуть, щоб дах служив довгі роки, захищаючи будівлю від погодних умов та підтримуючи потрібну температуру у будинку. Якісну бітумну черепицю Aquaizol за розумною ціною пропонує база будматеріалів Itera Group. Можлива доставка замовлення по Києву та області, а також до інших населених пунктів України.

Для будівництва варто вибирати найкращі комплектуючі, оскільки естетично зроблений дах – це своєрідна вітрина будинку. Вибравши хорошу черепицю, забезпечується непроникність покрівлі довгі роки. Одним із надійних покрівельних матеріалів є бітумна черепиця Акваізол від українського виробника, яку можна купити в Києві за розумною ціною. Вона універсальна та підходить для будь-якого типу будівлі. Приймаючи рішення про вибір покрівельного матеріалу для свого будинку, потрібно враховувати його властивості, щоб він служив довго – бітумна черепиця має безліч переваг перед іншими виробами.

 

Як виглядає черепиця Aquaizol

М'яка покрівля є смужками руберойду, що імітують керамічну черепицю або натуральний сланець. Продукція виготовлена ​​з нетканого полотна, просоченого бітумом, складається із двох шарів. Нижній шар самоклеючий, а зовнішній - складається з різних посипок, наприклад, мінеральної або керамічної. Форма м'якої покрівлі Акваізол може бути різною залежно від дизайну моделі (багатокутної, ромбоподібної, квадратної, прямокутної тощо).

Бітумна черепиця цінується за простоту обробки та монтажу — її можна укладати навіть на покрівлі складної форми. Іншими перевагами є мала вага та висока міцність. Цей матеріал укладають на повноцінну обшивку, бажано з деревинно-стружкових плит, тому що вона має бути ідеально рівною.

На додаток до основного покривного матеріалу забудовнику варто купити:

 • конькову, карнизну та фронтонну черепицю;
 • елементи для укладання навколо димоходів, водопропускних чи вентиляційних труб.

 

Де придбати м'яку покрівлю Акваізол за доступною вартістю

Однією з важливих переваг бітумної черепиці Акваізол (Aquaizol) є доступна ціна за 1 м ² покрівельного матеріалу. Продукція продається у кількості, що відповідає площі готового покриття, а оскільки при укладанні майже не залишається відходів, не потрібно купувати зайві фрагменти на випадок нестачі. Упаковка м'якої покрівлі Акваізол має бути з однієї виробничої партії, оскільки вироби з наступних партій можуть трохи відрізнятися за кольором. Бітумну черепицю Акваізол легко купити в Україні з доставкою за місцем, якщо замовити покрівлю в інтернет-магазині Itera Group.

База будматеріалів приймає замовлення на бітумну черепицю Акваізол, ознайомитись з каталогом продукції можна на сайті інтернет-магазину https://iteragroup.com.ua/. У нас представлений широкий вибір гнучкого покрівельного матеріалу з доставкою по Києву та області, а також в інші населені пункти України (Харків, Житомир, Хмельницький тощо).

Колекції м'якої покрівлі компанії Акваізол на складі постійно оновлюється. У нас можна купити моделі «Мозаїка», «Акцент» та ін. Вся лінійка продукції виробництва заводу Акваізол супроводжується гарантією якості. З ціновим прайсом і каталогом, в якому вказано докладний опис та характеристики товарів з фото, можна ознайомитись на сайті.