Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Приточна вентиляція Vilpe (Вілпе)

1
 1. Припливні вентилі Vilpe

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 852,61 грн / шт.
  Отримати знижку
 2. Цокольний дефлектор Vilpe Ross

  Додати відгук

  Ціна від:
  2 446,44 грн / шт.
  Отримати знижку

Компанія Вілпе для припливної вентиляції презентує 3 продукти:

 

1 - Ross цокольний дефлектор
2 - Припливний вентиль VELCO VLR-100
3 - Припливні вентиляційні елементи, котрі монтуються на даху, INTAKE P-160 і INTAKE S-160

 

Для чого потрібна припливна вентиляція?


Припливна вентиляція - це система вентиляції, яка забезпечує подачу свіжого повітря в приміщення. Коли людина знаходиться в закритому просторі довгий час, то в повітрі збільшується концентрація вуглекислого газу СО2, що призводить до погіршення самопочуття. Для нормального повітрообміну в приміщення має надходити від 30 до 60 м3 / год повітря, з розрахунком на одну людину. При таких умовах концентрація СО2 буде в межах норми. Якщо в будинку є цокольний поверх, або підвал, то під час проектування вентиляції варто врахувати можливість утворення радону та підвищеної вологості.

 

Стислий опис елементів припливної вентляції Вілпе.


Вентиляційний канал Ross виготовлений з міцного поліпропілену, естетично виглядає і легко монтується. Канал призначений для вентиляції цокольних поверхів будівлі. Рекомендується встановлювати, якщо в підвалі будівлі знаходяться котли, каміни, душові кабіни, сауни, обладнання для рекуперації тепла та автомобілі. Вентиляційні канали Ross спроектовані таким чином, що потік повітря протікає майже без опору, не утворюючи повітряних пробок. Він також перешкоджає доступ до будівлі непроханим дрібним тваринам. Росс-вентиляційні лінії також підходять для видалення небезпечних концентрацій радону з підвалу або цокольного поверху.


Унікальний вентилятор VELCO оснащений саморегульованим термостатом і відмінним електростатичним фільтром (клас фільтра F7, так званий тонкий фільтр). Забезпечує постійне провітрювання будинку та захист від будь-якого забруднення ззовні, включаючи зміг. Термостат вітряка забезпечує вільну, але контрольовану подачу свіжого повітря в приміщення. Контроль повітряного потоку допомагає зменшити втрати тепла. Залежно від зовнішньої температури термостат повністю відкриває клапан при температурі + 10 ° C і закриває його до -5 ° C, залишаючи проміжок 2 мм, необхідний для постійного провітрювання. Розмір проміжку можна відрегулювати і адаптувати до своїх потреб.


Припливний вентиляційний елемент INTAKE P-160 монтується з прохідним елементом покрівлі. Діаметр вентиляційного каналу представлений тільки в одному розмірі – 160 мм, а висота труби може бути 500 або 700 мм. Ковпак спроектований таким чином, що мінімізує опір повітря припливної вентиляції, і в той же час відмінно захищає від атмосферних опадів.


Припливний вентиляційний елемент INTAKE S-160 монтується вже на виведений на дах канал. У комплекті йде підставка 300х300 мм, у випадку якщо місце кріплення шахти припливної вентиляції квадратного перетину. Діаметр каналу 160 мм.