Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Бітумна черепиця IKO (Айко)

1
 1. Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE XTREME

  Додати відгук

  856,24 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE XPRESS

  Додати відгук

  806,40 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Бітумна черепиця IKO DIAMANT SHIELD

  Додати відгук

  819,87 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Бітумна черепиця IKO SUPERGLASS 3T

  Додати відгук

  625,01 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Бітумна черепиця IKO SUPERGLASS-BIBER

  Додати відгук

  634,44 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Бітумна черепиця IKO NUMBER ONE 3TAB

  Додати відгук

  400,51 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Бітумна черепиця IKO NUMBER ONE BIBER

  Додати відгук

  400,51 грн / м²
  Отримати знижку
 8. Бітумна черепиця IKO NUMBER ONE HEX

  Додати відгук

  400,51 грн / м²
  Отримати знижку

Довговічна гнучка бітумна черепиця Іко

Будівництво або ремонт будинку може бути дуже трудомістким проєктом. Потрібно зробити правильний вибір серед якісних будівельних матеріалів, які служитимуть десятиліттями. Фахівці вважають, що для покриття даху будівлі чудовим варіантом буде м'яка покрівля компанії Іко.

Бітумна черепиця фірми Іко проводиться із застосуванням скловолокна. Європейські стандарти якості потребують присутності скловолокна як матриці. Цей матеріал відрізняється високою міцністю та опірністю розриву. У процесі виробництва волокниста вставка покривається бітумом з обох боків. Як фінішний шар використовується кольорова базальтова крихта. В результаті гнучка черепиця стає водонепроникним та міцним покрівельним матеріалом.

База будматеріалів Itera Group у Києві надає можливість купити якісну бітумну черепицю Iko. Ми візьмемо турботу про доставку товару по Україні до місця будівництва. У київському інтернет-магазині https://iteragroup.com.ua/ замовник зможе підібрати модель м'якої покрівлі Iko з оптимальним співвідношенням ціна-якість.

 

Iko — м'яка бітумна черепиця високої якості

У якісного м'якого покриття для покрівлі Іко є тільки плюси:

 • бітумна черепиця є легким покрівельним матеріалом;
 • м'яка покрівля Іко не вимагає важкої та дорогої конструкції основи;
 • черепичний дах захищає кроквяну конструкцію, захищаючи від впливу шкідників та комах;
 • в порівнянні з керамічною або металевою черепицею м'яка покрівля поглинає шум граду, дощу та інших звукових дій.

 

Гнучка черепиця – це малогабаритні вироби багатокутної форми. Керамічна посипка або металева фольга відповідають за естетику та захист від ультрафіолетового випромінювання. Нижня поверхня плитки, оброблена кварцовим піском або поліетиленовою плівкою, запобігає злипанню окремих смуг при транспортуванні та зберіганні. Її можна кріпити за допомогою цвяхів або спеціальних скоб, стійких до корозії. Після того як покрівля укладена на схилі, коник даху та кути обробляються правильно нарізаною покрівлею.

 

Універсальність м'якої покрівлі

Бітумна черепиця - універсальний будівельний матеріал. Її можна використовувати не тільки на дахах, але і як облицювання на вертикальних стінах або фасадах будинків. Самоклеюча покрівля хороша у разі вертикального укладання. М'яка черепиця Iko ідеально підходить для покриття незвичайних форм на даху, таких як вежа, круглий купол, низький або крутий скат. Використання гнучкої черепиці Айко дозволяє архітекторам виявити творчий потенціал та втілити у життя сміливі ідеї.

 

Ще одним прикладом універсальності є те, як гнучку черепицю Іко можна застосовувати до різних типів будівель. Покриття може використовуватися для будівництва житлових будівель:

 • багатоповерхівок;
 • вілл;
 • садиб;
 • купольних конструкцій;
 • бунгало;
 • цегляних чи дерев'яних будинків.

 

Також м'яка покрівля компанії Айко хороша у рекреаційному будівництві. Вона надійно покриє:

 • дачу;
 • садову альтанку;
 • будинок на дереві;
 • дитячий ігровий будиночок;
 • літній павільйон;
 • будки для собаки.

 

Де купити бітумну черепицю Iko в Україні?

М'яку черепицю Айко можна використовувати на всіх формах та типах будівель та споруд. Завдяки широкому асортименту з 12 видів та 20 кольорів кожен забудовник знайде відповідну покрівлю для свого будинку. Проста прямокутна черепиця класичного чорного кольору або витончені покрівельні пластини шоколадного забарвлення – можливості дизайну безмежні.

Для забезпечення комплектності замовлення магазин будматеріалів Itera Group пропонує все необхідне для монтажу м'якого покриття даху: підкладки, вентиляцію, герметик, цвяхи, скоби та інші товари.

Будівельна база у Києві реалізує гнучку бітумну черепицю виробництва Iko за прийнятною ціною з доставкою. У нас добрі знижки на оптові закупівлі та вигідні роздрібні ціни в грн на бітумну черепицю Айко. Покупець отримує гарантію виробника.