Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Битумная черепица IKO (Айко)

Сортувати по:
1
 1. Бітумна черепиця IKO ARMOUR SHIELD

  Додати відгук

  363,57 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця IKO SUPERGLASS

  Додати відгук

  393,25 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Бітумна черепиця IKO SUPERGLASS-BIBER

  Додати відгук

  395,49 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE XPRESS

  Додати відгук

  485,18 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Бітумна черепиця IKO DIAMANT SHIELD

  Додати відгук

  517,42 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Бітумна черепиця IKO CAMBRIDGE XTREME

  Додати відгук

  549,66 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Марка IKO - міжнародна компанія, спеціалізується на виробництві професійної покрівельної черепиці протягом багатьох років. Високі стандарти виробництва і використання сучасних технологій забезпечують належну якість пропонованих продуктів. Ретельна увага до вибору сировини дозволяє створювати продукти найвищої якості. Компанія є єдиним виробником в Європі, яка може скористатися технологічними досягненнями, які розвивають американські заводи - в Канаді і США, які славляться виробництвом черепиці.


Компанія має доступ до всієї сировини, а також до обладнання, яке необхідне для систематичного підвищення стійкості до екстремальних погодних умов. Компанія IKO розробила власну особливу технологію по виготовленню гранул, завдяки яким кольори зберігають свої властивості протягом тривалого часу. IKO - черепиця дуже добре підходить для покрівлі нових дахів і ремонту старих з ухилом від 15 до 90 °. На додаток до естетичного вигляду IKO, гарантована якість, що підтверджено незалежними європейськими інститутами. 60-річний досвід виробництва покрівельного покриття призводить до появи на ринку стійких до часу і зовнішніх умов. IKO черепиця в порівнянні з традиційними покриттями набагато легша і гнучкіша, і тому її легше зібрати.


Безперечною перевагою черепиці IKO є простота і швидкість збирання. Ці нюанси також підвищують повсякденний комфорт домашнього використання. IKO дозволяє відчувати тишу, а такі звуки, як: дощ або град будуть зведені до мінімуму. Щільно прилегла конструкція захищає простір даху і ускладнює проникнення шкідників. Так само, радує велика кількість кольорів, близько 25, в тому числі: чорний, сірий, червоний, зелений, коричневий, цегла, кедр, синій; можливість вибору черепиці в різних відтінках і кольорових композиціях.


Компанія IKO має платинову гарантію в своїй пропозиції. Це дуже важливо для продуктів цього типу. У разі дефекту черепиці виробник забезпечує заміну матеріалу на новий, а також фінансує витрати на роботу, пов'язану із заміною покриття та експортом дефектних товарів. Гарантія може бути від 5 до 15 років, тим самим охоплює всі моделі черепиці.

 

ПЕРЕВАГИ:
- гарантія до 25 років, включаючи 10 платинових років,
- різні форми і кольори, дозволяючи комбінувати і поєднувати,
- легкість покриття,
- просте збирання,
- доступна ціна на аксесуари,
- відсутність корозії,
- звукоізоляція звуків дощу та інших опадів.

 

IKO виробляє крім м'якої покрівлі, аксесуари для даху: вентиляція (дах, гребінь), цвяхи; плівки і мембрани; хімію для даху.
У нашій пропозиції ви знайдете продукти, доступні в багатьох кольорах і дизайнах. Відмінні технічні властивості, такі як стійкість до води і вітру в поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом і природними кольорами, роблять їх покупку дійсно вигідною інвестицією для будь-якого власника будинку або будівлі.