Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Металочерепиця Він Скіф (VIN-SKIF)

1
 1. Металочерепиця Sutor Vin-Skif Дюна (PE, 0,45)

  Додати відгук

  216,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Металочерепиця Arcelor Mittal Vin-Skif Дюна (PE, 0,50)

  Додати відгук

  297,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Металочерепиця Arcelor Mittal Vin-Skif Дюна (PEMA, 0,50)

  Додати відгук

  299,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Металочерепиця Sutor Vin-Skif Монтеррей (PE, 0,45)

  Додати відгук

  216,00 грн / м²
  Отримати знижку

Якісна металочерепиця Він Скіф — надійна покрівля будинку

При будівництві будівлі або ремонті даху кожен власник будинку намагається використовувати тільки якісні покрівельні матеріали. Металочерепиця Він Скіф вважається одним із найбільш міцних варіантів покрівлі за відмінну ціну.

 

Профнастил виготовлений з тонколистової сталі товщиною 0,40-0,50 мм, покритою захисним шаром цинку. Метал має хорошу жорсткість, здатний чинити опір високим навантаженням і служитиме довгі роки. Київська база будматеріалів Itera Group пропонує забудовникам купити металочерепицю Vin Skif виробництва заводів Німеччини, Словаччини, України, Кореї, Італії, Швеції, Китаю Профнастил Він Скіф від європейського виробника має велику товщину листа, азійські вироби значно тонші. Ці відмінності дозволяють замовникам купити той продукт, який більше підходить за якістю та ціною.

 

Покриття металочерепиці Він Скіф

Листи профнастилу в обов'язковому порядку покриті шаром цинку, його товщина може бути різною і безпосередньо відбивається на:

 • ціні покрівельного матеріалу;
 • тривалість використання металочерепиці;
 • її стійкості проти корозії та впливу снігу, дощу, ультрафіолету.

 

Залежно від виробника зразки продукції будуть покриті цинковим шаром завтовшки від 100 до 225 г/м². Чим тонший шар покриття, тим нижча ціна металочерепиці Vin Skif. Також покрівельний матеріал захищає від вигоряння верхній шар із полімеру, що дозволяє фарбувати метал у різні кольори.

 

Можливе фарбування металочерепиці Він Скіф:

 • зелений;
 • коричневий;
 • чорний;
 • вишневий;
 • теракотовий;
 • синій.

 

Який купити профнастил Vin Skif

Компанія Itera Group у Києві реалізує за прийнятною ціною матову або глянсову металочерепицю Він Скіф. Пропоновані моделі мають відмінність у товщині: вироби з матовим покриттям покриваються захисним шаром 35 мкм, глянсові зразки - 25 мкм. Для тривалої експлуатації варто купити дорожчий профнастил Vin Skif з матовим покриттям, оскільки велика товщина захисного шару виграшно відбивається на термін служби виробів. Доставка товару здійснюється по всій території України.