Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Силікатна

Силікатна фарба

Які фарби краще для фасаду? Вибір нелегкий. Фасадні фарби, доступні на ринку, розрізняються за властивостями, доступності кольору і цінами. Є, серед іншого, акрилові, вінілові та силіконові, силікатні фасадні фарби. Ми пропонуємо вам розповісти про останню.


Силікатна фарба - це високоякісне покриття на основі калієвого водяного скла. Силікатна фарба призначена для нанесення лакофарбових покриттів поза будівлями, тільки на мінеральних основах.


Основні переваги силікатних фарб:


- мінеральне походження і благородний матовий зовнішній вигляд;
- висока стійкість до погодних умов і промислового забруднення;
- відмінна паропроникність;
- багата палітра кольорів;
- низька чутливість до забруднення;
- природна стійкість до зростання грибка і цвілі;
- гідрофобні (дощова вода не поглинається ними, а тече вниз, не проникаючи в шар);
- адгезією до землі і стійкість до УФ-випромінювання.

 

Характеристики силікатної фарби Бауміт:


Продукт є готовим до використання, паропроникною силікатною фарбою. Він може використовуватися як всередині, так і зовні будинків. BAUMIT SilikatColor - це мінеральна фарба на основі водного скла. Його можна наносити на бетонні та інші мінеральні субстрати, цементні і цементно-вапняні штукатурки, а також на липкі покриття з мінеральних і силікатних фарб і штукатурок. Він не підходить для пластмас і смол, масляних фарб, лаків і клейових фарб, а також гіпсових дощок. Субстрат, на який ми будемо наносити продукт, повинен бути очищений, знежирений, без тріщин і щілин, і не повинен мати двостороннього вицвітання. Температура навколишнього середовища повинна бути не менше 8 ° C.
Визначення споживання та продуктивності продукту на високопоглинаючих або грубих підкладках (наприклад, структурна штукатурка) вимагає провести відповідні практичні випробування. Про це краще дізнаватися у фахівців.