Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Терасна дошка Polymer Wood (Полімер Вуд)

1
 1. Терасна дошка LITE

  Додати відгук

  1 364,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Терасна дошка Polymer&Wood PRIVAT 140х20х2200 мм

  Додати відгук

  1 715,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Терасна дошка PREMIUM

  Додати відгук

  2 219,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Терасна дошка MASSIVE

  Додати відгук

  2 624,00 грн / м²
  Отримати знижку

Тераси Polymer Wood — довговічна якісна краса

Мріючи про майбутню терасу з композиту, кожен забудовник очікує на розслаблення та відпочинок. Йому не доведеться надто напружуватися з доглядом за композитними плитами, оскільки цей матеріал толерантний до дії сонця, снігу, морозу чи дощу. Якщо вибір впав на терасні дошки Полімер Вуд, їх можна купити за доступною ціною з доставкою на сайті інтернет-магазину https://iteragroup.com.ua/.

Композитна плита є поєднанням дерева, полімерних матеріалів і добавок, що підсилюють міцність матеріалу. Комбінація деревини та полімеру робить композит дуже якісним, міцним та стійким до сезонних примх погоди в Україні. Підкуповує і те, що купівля терасних дощок Polymer Wood супроводжується багаторічною гарантією якості від компанії-виробника.

Тераси Полімери Вуд з композитних плит дуже красиві зовні. Вони нагадують будівлі з натуральних дерев'яних дощок, але більш довговічні, що не потребують фарбування або масляної просочення. Однак варто пам'ятати про те, що мити композит потрібно водою з неагресивним засобом, що піниться.

 

Характеристика тераси з композиту

Терасні дошки Полімер Вуд мають протиковзкі властивості і, на відміну від дерев'яних підлог, які при намоканні стають слизькими, не становлять загрози. Цей ефект був створений шляхом брошування поверхні дошки під час її оздоблення.

Композитна терасна дошка Polymer Wood є комбінацією термопластичних полімерів і характеризується:

 • високою стійкістю до атмосферних впливів;
 • низьким водопоглинанням;
 • стійкістю до УФ-випромінювання та морозів;
 • малим стиранням.

У кліматі України це найкраще рішення завдяки тому, що ПВХ композит має високу стійкість до зовнішніх факторів, також матеріал широко використовується у будівельній галузі. Виробництво композиту - унікальне поєднання функціональності полімеру з довговічністю та класичним виглядом. дерева.

 

Де недорого придбати терасні дошки Polymer Wood

Якщо ви бажаєте прикрасити свій будинок терасою з композиту, матеріали можна придбати в українському інтернет-магазині https://iteragroup.com.ua/. Оптовий склад будівельних матеріалів Itera Group у Києві пропонує забудовникам купити терасні дошки від виробника Полімер Вуд за низькою ціною. Вартість якісних полімерних дощок швидко окупиться, а декінг із композиту слугуватиме десятиліттями. Ми подбаємо про доставку будматеріалів замовнику в межах України.