Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Вентилятори Vilpe (Вілпе)

1
 1. S вентилятори Vilpe

  Додати відгук

  Ціна від:
  9 230,53 грн / шт.
  Отримати знижку
 2. P вентилятори Vilpe

  Додати відгук

  Ціна від:
  10 202,15 грн / шт.
  Отримати знижку
 3. Спеціальні вентилятори Vilpe

  Додати відгук

  Ціна від:
  16 920,10 грн / шт.
  Отримати знижку
 4. P вентилятори Vilpe Flow

  Додати відгук

  Ціна від:
  18 549,02 грн / шт.
  Отримати знижку
 5. S вентилятори Vilpe Flow

  Додати відгук

  Ціна від:
  15 788,27 грн / шт.
  Отримати знижку

Вентилятори для дахів можуть використовуватися у витяжній вентиляційній системі будинку. Вентилятори для даху також можуть використовуватися для ефективного видалення вологого повітря з ванних кімнат або від витяжки духовки. Коли даховий вентилятор підключений до витяжки, рівень шуму двигуна вентилятора задовільно низький (практично не чути на кухні). Вентилятори даху VILPE працюють дуже тихо, що забезпечує комфортне використання. Їх форма запобігає потраплянню дощової води у вентиляційний канал і прямоту потоку витяжного повітря, тому опір потоку міімальний. Вентилятори даху призначені для безперервної роботи. Вентилятор повинен завжди обертатися навіть при низькому навантаженні, щоб запобігти зависання за низьких температур.

 

Існує три типи вентиляторів даху Vilpe:


P – вентилятор вбудований у вентиляційний вихід, кріпиться до прохідного елементу;
S – кріпиться на вентиляційний вихід, або на існуючу вентиляційну шахту;
Спеціальні вентилятори – «P» и «S» вентилятори, призначені для підвалів, цокольних поверхів, біотуалетів.

 

За конструкцією двигуни поділяються на 2 типи: DC- з двигуном постійного струму (більш економічні); AC – з двигуном змінного струму (асинхронний). Регулювання вентиляторів з двигунами постійного струму відбувається за рахунок Есо регулятора, який подає струм в діапазоні від 0 до 10 вольт. Регулювання асинхронного двигуна відбувається за рахунок тиристора або дискретного перемикача. Регулятори для управління швидкістю обертання купуються окремо. У спеціальних вентиляторах за регулювання обертів відповідає потенціометр всередині ковпака. За замовчуванням він налаштований на 3 вольта, зазвичай цього достатньо. Якщо буде потрібно змінити обороти, то розібравши ковпак можна відрегулювати потенціометр на той вольтаж, який потрібен. У конструкції передбачений захист від перегріву. Підключення вентилятора до мережі може виконуватися тільки кваліфікованим електриком. Єдине необхідне технічне обслуговування - перевірка стану лопатей вентилятора та їх очистка, двигун легко відкривається. Перед проведенням робіт з технічного обслуговування вимкніть живлення.

 

Модель вентилятора обирається відповідно до технічних вимог до вентиляції. Наприклад, для великих приміщень, таких як – зал ресторану, або конференц-зал, варто обирати вентилятори з великим діаметром і більшою потужністю, щоб можна було створити необхідний повітряний потік.