Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Битумная черепица Icopal (Икопал)

Сортувати по:
1
 1. Бітумна черепиця ICOPAL TEMA

  Додати відгук

  349,52 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця ICOPAL CLARO

  Додати відгук

  358,14 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Бітумна черепиця ICOPAL Трапеція

  Додати відгук

  360,38 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Бітумна черепиця ICOPAL Хвіст Бобра

  Додати відгук

  379,85 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Бітумна черепиця ICOPAL Прямокутник

  Додати відгук

  401,55 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Якісна покрівля повинна бути акуратною і приємною зовні, практичною у використанні і надійною та міцною зсередини, багатофункціональною і дуже довговічною, зробленою з міцних і екологічно чистих продуктів. Всім цим вимогам в повному обсязі відповідає бітумна черепиця Ікопал з Польщі та Фінляндії. Продукція цього концерну - це один з найстаріших у світі виробників покрівельних матеріалів на основі бітуму, що займає лідируючі позиції на ринку вже понад 135 років.
Гнучка черепиця виглядає як багатошарова плитка: перший шар щільний - він з модифікованого бітуму і на його основу нанесений з двох сторін стклохолст. Основа служить арматурою для з'єднання двох шарів СБС бітуму з різними полімерними добавками, що додають черепиці велику міцність, пластичність і стійкість до деформації. Нижній шар - це самоклеючий бітум, покритий зверху посипкою - гранулятом з натурального каменю.

 

ICOPAL з Фінляндії має ряд відмінностей від аналогів:


• висока якість європейського рівня;
• матеріали з екологічно чистої сировини;
• привабливий зовнішній вигляд і стиль;
• довговічність (понад 40-50 років фактичного терміну служби);
• безшумність;
• простота укладання.

 

Компанія Ікопал представляє вашій увазі широкий вибір колекцій гонт. Покупці можуть вибирати з величезної кількості варіантів оформлення, листи відрізняються, як за формою, так і по кольоровому оформленню, як в класичному, так і в сміливому авангардному стилі. Наприклад, серія Tema, навпаки, відрізняється сміливістю оформлення. Плитки цієї колекції двоколірні і яскраві. Прямокутна плитка із серії Claro має унікальну еластичність, так як при виробництві цієї колекції використана вдосконалена бітумна композиція. У даній серії вперше був використаний в оформленні синій колір.
Отже, м'яка бітумна черепиця Ікопал - це практичний, естетично привабливий і надійний матеріал для скатних покрівель.

Покрівельні роботи з ICOPAL - це простота і зручність монтажу з тривалими експлуатаційними характеристиками в процесі служби покрівлі.

Компанія Ікопал випускає тільки високоякісну та екологічно чисту продукцію, підтвердженням тому є всі необхідні сертифікати і документи. Компанія постійно стежить за новими технологіями, що дає можливість йти в ногу з часом і не поступатися в якості конкурентам.