Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Силіконова фарба

1
 1. Силіконова фарба Ceresit CT 48

  Додати відгук

  Ціна від:
  3 882,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 2. Силіконова фарба Baumit Silikon Color, 14 л

  Додати відгук

  4 710,94 грн / уп.
  Отримати знижку
 3. Силіконова фарба Baumit StarColor, 14 л

  Додати відгук

  5 640,53 грн / уп.
  Отримати знижку
 4. Силікон-силікатна фарба Ceresit CT 46

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 030,00 грн / уп.
  Отримати знижку

Силіконова фарба

Оновлення фасаду - це істотне вкладення грошей, тому ми плануємо відремонтувати будинок один раз і на тривалий термін, сподіваючись, що ефект триватиме якомога довше. Як швидко фасад необхідно буде перефарбувати, в значній мірі залежить від використовуваного продукту. Одним з кращих рішень є силіконова фарба для фасадів.


Силіконові фарби відрізняються насамперед пористою структурою від інших фасадних фарб. З одного боку, він забезпечує високу паропроникність, тому що пори є свого роду специфічними вентиляційними мікроканалами, а з іншого боку така структура дає глибоку матову поверхню, оскільки світло ламається і розсіюється на протоках, а не відбивається і частково поляризується, як у випадку гладких поверхонь . Покриття повинно бути проникним для газів, включаючи пар, але в той же час стійким до бруду і миючих засобів.


Силіконові фарби також дуже гнучкі. У їх складі є довгі частки, які після висихання утворюють складну простору структуру нерегулярної мережі, яка відмінно переносить різні типи напруг (які можуть виникати під впливом «висихання» субстрату або змін температури, пов'язаного з ним явища теплового розширення).

 

Завдяки своїм характеристикам, силіконові фарби використовуються в універсальних місцях, де цей вид фарби найкраще працює. Через пористість, це будуть кімнати, які вимагають надзвичайно хорошу вентиляцію, а гнучкість сприяє створенню покриттів стійких до пошкоджень.


Де використовувати силіконові фарби?


Силіконові фасадні фарби можна використовувати на всіх фасадах. Важливо відзначити, що деякі виробники пропонують використовувати цілу серію продуктів, яка призначена для забезпечення оптимального градієнта проникності і додаткового захисту від покриття стін мохом і грибком. Внутрішні силіконові фарби можна використовувати в будь-якій кімнаті, але через підвищену паропроникність вони особливо популярні на кухні та у ванній кімнаті, де температура вище, а вологість дуже висока.


Силіконові фарби для інтер'єрів також часто використовуються в коридорах, залах і т.д. Вони стійкі до багатьох хімічних забруднюючих речовин і можуть бути промиті відносно легко навіть водою і миючими засобами так, щоб ви не бачили навіть сліду.


Силіконові фарби підходять для металу, хоча їх вибір не надто великий, вони підходять для забарвлення окремих поверхонь, в першу чергу кольорових металів. Висока гнучкість підвищує довговічність покриття, що особливо важливо, тому що метали реагують на зміни температури шляхом розширення і стиснення, і покриття повинне адаптуватися до цих змін.

Безбарвна силіконова фарба по суті не відрізняється фізичними властивостями від інших типів фарб - вона тільки позбавлена пігментів і частинок, які містять колір, але зберігає пористість і гнучкість, тому вона використовується для захисту стін або як частина систем декоративні фарби.