Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Профнастил Ruukki (Рууккі)

1
 1. RUUKKI Профнастил T15

  Додати відгук

  Ціна від:
  356,07 грн / м²
  Отримати знижку
 2. RUUKKI Профнастил T20

  Додати відгук

  Ціна від:
  362,51 грн / м²
  Отримати знижку
 3. RUUKKI Профнастил Т35

  Додати відгук

  Ціна від:
  377,09 грн / м²
  Отримати знижку
 4. RUUKKI Антиконденсатне покриття DRIPSTOP

  Додати відгук

  98,67 грн / м²
  Отримати знижку

Профнастил Рууккі — надійне поєднання якості та естетики

Універсальність металевого профлиста Ruukki дозволяє створити міцне та недороге покрівельне або фасадне покриття. Київська компанія Itera Group пропонує покупцям відмінну якість профільного листа, підтверджену гарантією, невисоку ціну в грн та доставку будматеріалів до місця будівництва.

Профнастил гарний для покриття дахів із невеликим кутом нахилу. Профільними листами найчастіше покривають дахи гаражів, промислових об'єктів, виробничих цехів та складів, оббивають фасади. У разі невеликих будівель з гострим дахом та великими кутами нахилу вигідніше укладати на дах металочерепицю.

 

Властивості профнастилу Ruukki

До характеристик профлиста Ruukki відносять високу стійкість матеріалу до зовнішніх факторів та довговічність. Він рекомендується для обробки об'єктів простої конструкції: індивідуальних будинків, а також господарських та виробничих будівель.

Профільний металевий лист не вбирає воду, а відводить через капілярні канавки. Завдяки цьому простому рішенню будівля не піддається навантаженням від шарів опадів, що накопичилися. Такий дах гарантує безпеку користувачів будівлі, які не наражаються на небезпеку, що виникає в результаті перевищення норм навантаження конструкції.

Металевий профіль також має високу стійкість до:

 • екстремальних температур;
 • морозу та спеку;
 • сильному вітру та граду.

 

Переваги покрівлі з профнастилу Рууккі

Своєю популярністю профнастил Рууккі завдячує невисокій ціні, великому вибору профілів та видів листового металу, а також наявності безлічі кольорів та захисних покриттів. Правильно підібрана система утеплення покрівлі з листового металу забезпечить теплоізоляцію, пожежну та акустичний комфорт.

Переваги профнастилу від компанії Рууккі:

 1. Профнастил від виробника Ruukki відрізняється сучасним малюнком та красивим зовнішнім виглядом.

 2. Профільні ребра забезпечують максимальну жорсткість виробу, завдяки чому покрівля не деформується, не сколюється та не піддається іншим механічним пошкодженням.

 3. Незважаючи на гарну якість, профнастил Ruukki в Києві коштує недорого в порівнянні з ціною інших покрівельних і фасадних покриттів.

 4. Укладання та монтаж профільного листа не вимагають великих трудовитрат.

 

Де купити профнастил Ruukki з доставкою або самовивозом

В Україні профнастил Рууккі пропонує оптовий магазин будівельних матеріалів Itera Group. Забудовник може купити профнастил Ruukki на кладі компанії у Києві чи в інтернет-магазині https://iteragroup.com.ua/ за оптовими цінами. Стройбаза отримує прямі постачання профнастилу від фінського виробника.

У продажу є великий вибір профлиста Ruukki різної товщини (мм) та інших матеріалів для створення покрівлі. Завод Рууккі надає гарантію на профнастил, а компанія в Києві надає послугу по адресній доставці товару.