Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Акрилова

1
 1. Акрилова фарба GRANOPOR COLOR

  Додати відгук

  1 853,80 грн / уп.

  Упаковка: відро 22,4 кг (14 літрів)

  Витрати: ~ 0,50 кг/м2

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Акрилова фарба ARTLINE LASUR

  Додати відгук

  2 668,76 грн / уп.

  Упаковка: відро 15 кг

  Витрати: ~ 0,08-0,1 кг/м2

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку
 3. Акрилова фарба PURA COLOR

  Додати відгук

  3 360,66 грн / уп.

  Упаковка: відро 19,6 кг (14 літрів)

  Витрати: ~ 0,50 кг/м2

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку
 4. Акрилова фарба ARTLINE METALLIC

  Додати відгук

  6 759,82 грн / уп.

  Упаковка: відро 15 кг

  Витрати: ~ 0,3 - 0,35 кг/м2 для гладких поверхонь

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Найпопулярніший вид фарби на ринку - це акрилова. BAUMIT GranoporColor - це готова до використання водовідштовхувальна фарба, яка може використовуватися всередині і зовні будинків.

 

Продукт не абсорбується, стійкий до різних погодних умов і миється. Фарба характеризується простим використанням і стійкістю до механічних пошкоджень. Через численні типи акрилових фарб і різних добавок до них варто уважно прочитати інструкції і використовувати обраний тип. Також варто пам'ятати про один недолік акрилових фарб - вони, як правило, ростуть у водоростях і електризують те, що привертає пил, і збільшує забруднення. На щастя, їх легко підтримувати і чистити. Продукт можна використовувати на цементних і цементно-вапняних штукатурках, на бетонних і інших мінеральних основах, а також на гіпсових і гіпсокартонних плитах. Не використовуйте продукт на свіжих вапняних штукатурках, а також на масляних фарбах. Субстрат, на який ми будемо наносити продукт, повинен бути очищений, знежирений, без тріщин і щілин і не повинен мати двостороннього вицвітання. Температура навколишнього середовища повинна бути не менше 5 0С. Чистіть інструменти відразу ж після використання.

 

Продукт доступний в 200 кольорах, що дозволяє вибирати з величезної кількості кольорів і відтінків. Інтенсивні кольори з високою насиченістю кольору не завжди повністю розкриті, тому вам може знадобитися нанесення наступного шару. Споживання залежить від методу забарвлення, поглинання і текстури підкладки. Щоб уникнути відмінностей кольору на одній робочій поверхні, наносіть фарбу з однієї виробничої партії, пофарбуйте в один цикл, використовуючи метод «мокрий по мокрому».

 

Тип і кількість переваг акрилової фарби Бауміт позитивно впливають на властивості і якість продукту. Параметри фарби обрані таким чином, що найбільш важливі функції, тобто довговічність кольору, простота застосування і висока потужність покриття, виправдовують очікування навіть найвибагливіших клієнтів.