Ваш кошик покупок ще порожній!
Ітера Трейд - інтернет-магазин будматеріалів
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Кладочні розчини

1
 1. Розчин кладки PLANOFIX

  Додати відгук

  108,50 грн / уп.
  Упаковка: 25 кг

  Витрати:

  13-17 кг/м2/10 мм товщини шару

  Застосування:  

  для кладки газо - пінобетонних, керамічних,

  силікатних, ніздрюватого бетону і бетонних <блоків

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Розчин кладки THERMO MORTEL

  Додати відгук

  418,73 грн / уп.

  Діють додаткові знижки!

  Упаковка: 20 кг

  Витрати:

  в залежності від розміру блоку:

  з 1-го мішка виходить 40л готового розчину

  Застосування:  

  для кладки блоків і цегли з

  високими теплоізоляційними властивостями.

  Зокрема для блоків типу Porotherm.

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку
 3. Розчин кладки KLINKER S

  Додати відгук

  378,06 грн / уп.
  Упаковка: 25 кг

  Витрати:

  в залежності від товщини стіни і розміру цегли (деталі в таблиці нижче)

  Застосування:  

  для кладки клінкерної цегли

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Для чого потрібні будівельні розчини для кладок?


Кладочні розчини використовуються, як випливає з назви, для кладки несучих стін і перегородок, а також для будівельних конструкцій з елементами, такими як бетонні блоки, керамічні блоки, газобетон або цегла. Взагалі, на ринку існують два основних типи розчину: сухі розчини в мішках і готові розчини, які виготовляються, наприклад, за допомогою бетономішалки. Найважливішою відмінністю між ними є якість і спосіб використання. Розчини, які поміщені в мішки, повинні бути приготовлені самі собою, змішуючись з водою. Крім того, в умовах будівництва часто буває важко виміряти потрібну кількість води, тому дозування проводиться «на око», але якщо чітко дотримуватися інструкцій або довірити роботу професіоналам, то можна не боятися за якість виконання і наслідки. Серед упакованих виробів є, серед інших, розчини для кладок, які використовуються для з'єднання збірних елементів, штукатурних розчинів, які застосовуються на необроблених, стоячих стінах і комбінованому використанні як вищезгаданого розчину, так і гіпсового розчину. Однак все частіше традиційні цементні розчини, приготовлені на будівельному майданчику, замінюються готовими розчинами. Вони характеризуються високою міцністю, більш тривалим процесом екстракції і консистенцією, яка ідеально підходить для роботи.


Які переваги розчину для кладки?


Розчини для кладки, є готовим до вживання продуктом, і їх якість гарантується постачальником, що гарантує збереження оригінального рецепта. Також важливо, щоб вироби для кладки були придатні для використання від 48 до 72 годин без втрати їх властивостей. Це стосується і сухих сумішей в мішках. Додатковою перевагою використання розчинів є їх стабільність, параметри, гарантовані виробником.


На що варто звернути увагу при виборі розчину?


Важливим фактором при виборі кладок розчинів є також міцність, заявлена конкретним виробником. Це механічна міцність на стиск після 28 днів випробувань на стандартних зразках. Пам'ятайте про це і вибирайте відповідний продукт в залежності від висоти цегляних розділів і цілі об'єкта. Довговічність бетону, а також його довговічність і стійкість до корозії залежать, серед іншого, від типу використовуваних композитів, їх розміру зерна, міцності заповнювача, кількості цементу в складі і умов навколишнього середовища.