Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Розчин для кладки

1
 1. Будівельна суміш Ceresit, 25 кг

  Додати відгук

  179,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 2. Розчин кладки Ceresit CT 20

  Додати відгук

  223,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 3. Розчин кладки Ceresit CT 21

  Додати відгук

  263,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 4. Розчин кладки Ceresit CT 21 Зима

  Додати відгук

  317,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 5. Розчин кладки Baumit Planofix, 25 кг

  Додати відгук

  172,75 грн / уп.
  Отримати знижку
 6. Розчин кладки Baumit Klinker S, 25 кг

  Додати відгук

  Ціна від:
  947,88 грн / уп.
  Отримати знижку
 7. Розчин кладки Baumit Thermo Mortel, 20 кг

  Додати відгук

  897,52 грн / уп.
  Отримати знижку

Для чого потрібні будівельні розчини для кладок?


Кладочні розчини використовуються, як випливає з назви, для кладки несучих стін і перегородок, а також для будівельних конструкцій з елементами, такими як бетонні блоки, керамічні блоки, газобетон або цегла. Взагалі, на ринку існують два основних типи розчину: сухі розчини в мішках і готові розчини, які виготовляються, наприклад, за допомогою бетономішалки. Найважливішою відмінністю між ними є якість і спосіб використання. Розчини, які поміщені в мішки, повинні бути приготовлені самі собою, змішуючись з водою. Крім того, в умовах будівництва часто буває важко виміряти потрібну кількість води, тому дозування проводиться «на око», але якщо чітко дотримуватися інструкцій або довірити роботу професіоналам, то можна не боятися за якість виконання і наслідки. Серед упакованих виробів є, серед інших, розчини для кладок, які використовуються для з'єднання збірних елементів, штукатурних розчинів, які застосовуються на необроблених, стоячих стінах і комбінованому використанні як вищезгаданого розчину, так і гіпсового розчину. Однак все частіше традиційні цементні розчини, приготовлені на будівельному майданчику, замінюються готовими розчинами. Вони характеризуються високою міцністю, більш тривалим процесом екстракції і консистенцією, яка ідеально підходить для роботи.


Які переваги розчину для кладки?


Розчини для кладки, є готовим до вживання продуктом, і їх якість гарантується постачальником, що гарантує збереження оригінального рецепта. Також важливо, щоб вироби для кладки були придатні для використання від 48 до 72 годин без втрати їх властивостей. Це стосується і сухих сумішей в мішках. Додатковою перевагою використання розчинів є їх стабільність, параметри, гарантовані виробником.


На що варто звернути увагу при виборі розчину?


Важливим фактором при виборі кладок розчинів є також міцність, заявлена конкретним виробником. Це механічна міцність на стиск після 28 днів випробувань на стандартних зразках. Пам'ятайте про це і вибирайте відповідний продукт в залежності від висоти цегляних розділів і цілі об'єкта. Довговічність бетону, а також його довговічність і стійкість до корозії залежать, серед іншого, від типу використовуваних композитів, їх розміру зерна, міцності заповнювача, кількості цементу в складі і умов навколишнього середовища.