- Головна /
- Будівельні суміші /
- Кладочні розчини
Розчин для кладки
Для чого потрібні будівельні розчини для кладок?
Кладочні розчини використовуються, як випливає з назви, для кладки несучих стін і перегородок, а також для будівельних конструкцій з елементами, такими як бетонні блоки, керамічні блоки, газобетон або цегла. Взагалі, на ринку існують два основних типи розчину: сухі розчини в мішках і готові розчини, які виготовляються, наприклад, за допомогою бетономішалки. Найважливішою відмінністю між ними є якість і спосіб використання. Розчини, які поміщені в мішки, повинні бути приготовлені самі собою, змішуючись з водою. Крім того, в умовах будівництва часто буває важко виміряти потрібну кількість води, тому дозування проводиться «на око», але якщо чітко дотримуватися інструкцій або довірити роботу професіоналам, то можна не боятися за якість виконання і наслідки. Серед упакованих виробів є, серед інших, розчини для кладок, які використовуються для з'єднання збірних елементів, штукатурних розчинів, які застосовуються на необроблених, стоячих стінах і комбінованому використанні як вищезгаданого розчину, так і гіпсового розчину. Однак все частіше традиційні цементні розчини, приготовлені на будівельному майданчику, замінюються готовими розчинами. Вони характеризуються високою міцністю, більш тривалим процесом екстракції і консистенцією, яка ідеально підходить для роботи.
Які переваги розчину для кладки?
Розчини для кладки, є готовим до вживання продуктом, і їх якість гарантується постачальником, що гарантує збереження оригінального рецепта. Також важливо, щоб вироби для кладки були придатні для використання від 48 до 72 годин без втрати їх властивостей. Це стосується і сухих сумішей в мішках. Додатковою перевагою використання розчинів є їх стабільність, параметри, гарантовані виробником.
На що варто звернути увагу при виборі розчину?
Важливим фактором при виборі кладок розчинів є також міцність, заявлена конкретним виробником. Це механічна міцність на стиск після 28 днів випробувань на стандартних зразках. Пам'ятайте про це і вибирайте відповідний продукт в залежності від висоти цегляних розділів і цілі об'єкта. Довговічність бетону, а також його довговічність і стійкість до корозії залежать, серед іншого, від типу використовуваних композитів, їх розміру зерна, міцності заповнювача, кількості цементу в складі і умов навколишнього середовища.
- Виробник
- Ціна
-
грн - грн
- Покрівельні матеріали +_
- ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ +_
- Будівельні суміші +_
- Гідроізоляція +_
- Гіпсокартонні системи +_
- Геотекстиль +_
- Терасна дошка +_
- OSB SWISS KRONO +_
- Бруківка +_
- Інструмент та Оснащення +_
- Утеплення фасаду +_
- Монтаж покрівлі +_
- Уцінка +_