Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Сітки для фасаду

1
 1. Склосітка MASTERPLAST MASTERNET A-160

  Додати відгук

  1 106,50 грн / рул.
  Отримати знижку
 2. Склосітка MASTERPLAST MASTERNET A-145

  Додати відгук

  1 060,00 грн / рул.
  Отримати знижку
 3. Панцирна сітка Baumit StrongTex 330 г/м² (R275)

  Додати відгук

  3 337,20 грн / рул.
  Отримати знижку
 4. Склосітка Baumit StarTex, 150 г/м²

  Додати відгук

  2 518,56 грн / рул.
  Отримати знижку
 5. Склосітка Baumit DuoTex 160 г/м²

  Додати відгук

  2 085,60 грн / рул.
  Отримати знижку
 6. Гідроізоляційна стрічка Baumit Strap 50 м/п

  Додати відгук

  3 632,92 грн / рул.
  Отримати знижку
 7. Склосітка Ceresit CT 325

  Додати відгук

  2 590,00 грн / рул.
  Отримати знижку
 8. Панцирна сітка Ceresit CT 327

  Додати відгук

  2 849,00 грн / рул.
  Отримати знижку

Скловолокно використовувалося в будівництві протягом багатьох років через його ізоляційні властивості. Одним з найбільш часто використовуваних продуктів з його застосуванням є склосітки - що варто знати про них, перш ніж ми вирішимо їх використовувати?


Для належного армування потрібне використання армуючої сітки, завдяки якій ми можемо будувати не тільки стіни, стелю або підлогу, але і більш технологічно розвинені конструкції, такі як автомобільні дороги. Для використання в житловому будівництві ці типи матеріалів адаптовані до застосування як на відкритому повітрі - з використанням їх основних властивостей, так і всередині будівель, наприклад, при створенні підлогового опалення.


Оскільки скловолокно, що є їх компонентом, попередньо просочене, воно непомітно до безпосереднього контакту з лужними сполуками, а його стійкість до розтягуючих зусиллям підсилює поверхню, на яку вони були нанесені. Тому воно може використовуватися без занепокоєння про склад штукатурки або фарби, які є частиною обклеювання стін або стель. Його використання на фасаді вигідно через те, що сітчасте переплетіння настільки міцне і жорстке, що воно запобігає видимому збитку через осадження стіни з сконструйованої конструкції, так що зовнішня обробка стін не має видимих тріщин незалежно від поверхні, на якому кріпитися армована сітка . Крім того, присутність цього матеріалу компенсує напругу, що виникає при нагріванні по висоті, і підсилює його стійкість до механічних пошкоджень. Якщо поверхня зовнішньої стіни особливо схильна до вищенаданого, використовується подвійний шар сітки або спеціальний броньований варіант.


Вибираючи цей матеріал зі скловолокна, ми керуємося перевагою, обумовленою використанням такої сітки. Наприклад, легка вага і легкість кріплення, яка домінує над конкуруючими матеріалами, виготовленими з пластмас і металу. Особливо останнє через їх вагу важче транспортувати, що особливо важливо в разі будівництва багатоповерхових будівель.


Цей матеріал використовується з наступними типами розчину:


- цементним;
- вапняним;
- вапняно-цементним;
- глиняним;
- гіпсовим;
- глино-гіпсовим.


Оскільки сітка запечатується безпосередньо після того, як шар розчину було поміщено, важливо заздалегідь підготувати підкладку, тобто ретельно її очистити, видалити всі фрагменти, видалити пил і почекати, поки вона висохне, якщо це необхідно. Варто звернути увагу, що при фіксації сітки на фасаді вона укладається внахлест 10 см, тому при розрахунку варто враховувати цю площу.