Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Металлочерепица Rantech (Рантех)

Сортувати по:
1
 1. Металочерепиця RANTECH M 39/PE

  Додати відгук

  271,03 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Металочерепиця RANTECH DG 43/PE

  Додати відгук

  276,30 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Металочерепиця RANTECH M 39/PEMA

  Додати відгук

  310,41 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Металочерепиця RANTECH DG 43/PEMA

  Додати відгук

  316,61 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Металева покрівельна черепиця Rantech найбільш часто використовується для покрівельних покриттів житлових, релігійних і громадських будівель. Повністю автоматизований процес виробництва дозволяє розрізати листовий метал до потрібної довжини, що дозволяє обмежувати кількість відходів. Перевага плитки черепиці - це простота і наявність базових кольорів. Вага 1 м2 листового металу становить близько 3,5 кг. Помірна вага - ключовий фактор, який усуває традиційне навантаження на дах. Вона не перевантажує і не порушує структуру всієї будівлі, що особливо важливо в економічному плані, як у випадку будівництва будинку, так і в реконструкції. Так само, завдяки цьому складання цього типу покриття стає швидким і легким

 

Продукт відрізняється винятковою універсальністю. Його можна використовувати на будь-якому типі конструкції крутого даху. Покрівельна черепиця виготовлена з оцинкованого листа. Завдяки дуже високій якості, гарантовано що він буде служити багато років і залишатися у відмінному технічному і візуальному стані. Перевагою металочерепиці Рантек є також той факт, що її набагато легше чистити, і вона не вимагає особливого обслуговування.

 

Інноваційні проекти - це хороша ідея підкреслити зовнішній вигляд будівлі. Rantech пропонує широкий вибір черепиці різної форми і тиснення.

 

Додатковою перевагою Рантек є широкий спектр кольорів, який дозволить вам підібрати колір покрівельної плитки для кожного будинку. На додаток до стандартних кольорів з палітри RAL у нас є додаткові опції, що містять унікальну, наприклад, матову структуру. Всі кольори застосовуються в багатьох шарах, включаючи захисні і декоративні шари. Це призводить до величезної довговічності. Гарантія на покрівельну черепицю складає до 10 років, що свідчить про високу якість.

 

Одним з найбільш важливих переваг, які виділяються покрівельної плитою, є її універсальність: вона працює практично на всіх поверхнях даху навіть з 15-процентним нахилом.

 

Великою перевагою покрівельного листа є також швидкість і низька вартість його збірки: оскільки кількість відходів відносно невелика, вартість матеріалів також невисока.

 

У монтажі Рантек теж має переваги. Установка може здійснюватися двома способами. Перший метод - кріплення на дерев'яних шпалах, друге - прямо на поверхні. Завдяки високій технології, що використовується для виробництва черепиці, вона стійка до корозії, УФ-променів, а також подряпин або інших пошкоджень. Покрівельні покриття, виготовлені з листового металу Рантек, є чудовою альтернативою дорогим керамічній і бетонній черепиці. Металочерепиця, запропонована компанією Rantech, буде відповідати вашим очікуванням з точки зору естетичного зовнішнього вигляду і довговічності даху. Це ідеальне рішення для покрівлі нових і відреставрованих будівель.