Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Металочерепиця Rantech (Рантех)

1
 1. Металочерепиця RANTECH DG 43/PE

  Додати відгук

  Ціна від:
  261,92 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Металочерепиця RANTECH DG 43/PEMA

  Додати відгук

  Ціна від:
  300,50 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Металочерепиця RANTECH M 39/PE

  Додати відгук

  Ціна від:
  256,99 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Металочерепиця RANTECH M 39/PEMA

  Додати відгук

  Ціна від:
  294,22 грн / м²
  Отримати знижку

Покрівля Rantech укриє будинок від негоди

Сучасні покрівельні технології дозволяють покрити будівлю так, щоб дах залишався красивим і непроникним протягом багатьох років. Ще на стадії проекту забудовники обирають матеріал покриття. Продукція фінського заводу Рантех представляє лінійку міцної покрівлі із кольорової металочерепиці.

 

Фінська компанія Рууккі виготовляє металочерепицю з оцинкованої сталі з декоративним полімерним покриттям різних кольорів. Поліестер – дуже стійкий матеріал, завдяки якому колір даху з роками не втрачає інтенсивності фарбування.

Виробник випускає два види металочерепиці: матову та глянсову, з ненав'язливим приємним блиском. Обидва варіанти чудово виглядають, зберігаючи всі робочі характеристики, тому забудовник може купити ту покрівельну черепицю, яка більше сподобається. Залежно від потреби покупець може вибрати черепицю завтовшки 0,40 або 0,45 мм.

 

Переваги покрівлі Рантех

Металочерепиця Rantech (Фінляндія) відрізняється високою якістю, що підтверджується багаторічною гарантією від виробника. Фахівці вважають, що металочерепиця має переваги перед традиційною керамічною покрівельною плиткою та профнастилом.

 

Переваги металочерепиці Rantech:

 1. Крім інших переваг, плюсом продукту є помірна вага з розрахунку на 1 м ². Невелика маса покрівлі не перевантажує вагою конструкцію даху, тому можна обійтися мінімум крокв.

 2. Похилу покрівлю легко міняти у разі ремонту, для цього досить точково, в потрібних місцях, поміняти стару покрівельну плитку на нові зразки.

 3. Покриття не втрачає робочих характеристик та зовнішнього вигляду під час експлуатації від 10 до 25 років.

 4. Покрівля Rantech виходить дуже герметичною, стійкою до дії шквальних вітрів та дощів, не прогинається під шапкою снігу.

 5. У мансарді під таким дахом тихо, навіть найсильніший шум чується, як м'який фоновий гул.

 

Як і де купити покрівлю Рантех від компанії Рууккі

Itera Group пропонує металочерепицю Rantech різних кольорів із покриттям з поліестеру від фінської компанії Рууккі. Ознайомитись з асортиментом та цінами на металочерепицю Рантех можна у кілька кліків, до послуг забудовників сайт інтернет-магазину https://iteragroup.com.ua/. Вартість покрівлі вказана у гривнях (грн).

Куплений товар покупець може вивезти самостійно з Києва або довірити доставку оптової бази будматеріалів Itera Group. Замовлення буде відправлено Україною в найкоротші терміни.