Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Террасная доска

1
 1. Терасна дошка Tardex LITE

  Додати відгук

  1 463,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Терасна дошка Tardex PROFESSIONAL

  Додати відгук

  Ціна від:
  2 391,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Терасна дошка Tardex CLASSIC

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 747,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Терасна дошка LITE

  Додати відгук

  1 364,00 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Терасна дошка Polymer&Wood PRIVAT 140х20х2200 мм

  Додати відгук

  1 715,00 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Терасна дошка PREMIUM

  Додати відгук

  2 219,00 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Терасна дошка MASSIVE

  Додати відгук

  2 624,00 грн / м²
  Отримати знижку
 8. Терасна дошка Tardex CLASSIC HOME

  Додати відгук

  1 895,00 грн / м²
  Отримати знижку
 9. Терасна дошка Tardex LITE PREMIUM

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 522,00 грн / м²
  Отримати знижку

Ми всі знаємо, що тераса є ідеальним місцем для відпочинку, де можна провести час з сім'єю і друзями. Влітку вона як ніколи актуальна, особливо коли ви вечеряєте, зустрічаєтеся в сімейному колі, граєте в ігри, готуєте на грилі або просто відпочиваєте на відкритому повітрі. Тому варто подбати про те, щоб дошки для тераси, що використовуються для її будівництва, були міцними і стійкими до всіх умов: вологість, надмірне сонячне випромінювання, механічні пошкодження і багато інших непередбачених ситуацій. Терасні дошки захищені просоченням, яке нешкідливе для навколишнього середовища і здоров'я. Використовуючи відповідну продукцію, ми можемо захистити деревину від більшості негативних факторів. 

Тераса в сезон - додаткова кімната в будинку. Тому ми рекомендуємо вам вибирати теплі матеріали - наприклад, дерев'яні або композитні терасові дошки. Терасна дошка - відмінний матеріал для облаштування тераси. 

Вибір правильної дошки - це тільки початок будівництва тераси. Що ще потрібно враховувати? Перш за все, варто розглянути відповідне розташування тераси, її розмір або вид деревини на підлозі. Ми повинні підібрати стиль до існуючої будівлі. Тут допоможе широкий спектр кольорів і видів. Ми можемо вибирати між рифленими і двосторонніми, простими дошками. Правильно обраний матеріал дозволить використовувати терасу не тільки навесні або влітку, а й полегшить догляд за нею в холодну пору року. 

Дошка для тераси - єдиний правильний вибір, коли справа доходить до обробки підлог на терасі, з ними вона стане красивою, теплою, елегантною, приємною і простою у використанні. Цей матеріал відрізняється своїми ідеальними властивостями - він стійкий до води, сонячного випромінювання, миючих засобів та механічних пошкоджень, тому він збереже функціональність і зовнішній вигляд протягом тривалого часу. 

Час натуральних дерев'яних дощок вже пройшов, замість них ви можете використовувати композитну дошку зовні. Завдяки тому, що вона виготовлена ​​з поліетилену з натуральними матеріалами, її поверхня надзвичайно стійка до мінливих атмосферних явищ. Ця дошка повністю готова до використання відразу після покупки, оскільки вона не вимагає додаткового просочення - цей матеріал демонструє стійкість до впливу води, сонця і повітря. Стильні кольори дозволять вам створити сучасну і елегантну терасу в модних відтінках. Ви можете експериментувати з дизайном - широкий асортимент видів допоможе знайти композитні дошки потрібних кольорів і розмірів. 

Унікальність панелей для терас полягає в поєднанні дерева і пластмаси. 45% матеріалу – це ретельно відібране дерев`яне борошно, а ще 45% - чистий ПВХ. Решта - матеріали, які покращують параметри продукту. Вони стійкі до змін погодних умов і зберігають свої властивості протягом багатьох років.