Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Керамічна черепиця Braas (Браас)

1
 1. Керамічна черепиця Braas Гранат 13V

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 851,03 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Керамічна черепиця Braas Опал

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 363,35 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Керамічна черепиця Braas Рубін 9V

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 338,32 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Керамічна черепиця Braas Рубін 13V

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 780,40 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Керамічна черепиця Braas Топаз 11V

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 904,67 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Керамічна черепиця Braas Топаз 13V

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 710,67 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Керамічна черепиця Braas Турмалін

  Додати відгук

  Ціна від:
  2 048,15 грн / м²
  Отримати знижку

Керамічна черепиця Braas - це справжній витвір мистецтв в покрівельних матеріалах. Вона захоплює безліччю форм і багатою палітрою кольорів, за допомогою яких ви зможете додати своєму будинку індивідуальний характер.


Мода, тенденції та стилі змінюються - також в будівництві. Класика, однак, залишається незмінною - і класика, безумовно, включає керамічну плитку Braas. Завдяки високій якості, універсальності, а також дуже широкому асортименту кольорів і форм на вибір - їх популярність не зменшується. Керамічна черепиця Braas монтується на будь-який тип покрівлі, це функціональний та стильний матеріал, який надає будівлі неповторний вигляд.

 

керамічна черепиця BRAAS

 

Переваги керамічної черепиці BRAAS

Чудові технічні параметри черепиці Браас є її незаперечною перевагою. Через свою вагу керамічне покриття вимагає використання більш міцної конструкції даху - елементи форми повинні мати збільшений поперечний переріз. Однак завдяки вазі плитки ми набуваємо впевненість в тому, що шторм і поривчастий вітер не зруйнують дах.


Черепиця Браас стійка до сонячного випромінювання і має дуже хорошу звукоізоляцію, що, в свою чергу, дає користувачеві комфортну тишу навіть під час найбільших злив. Вона характеризується високою стійкістю до вологи, що безпосередньо впливає на тривалість експлуатації в нашому регіоні.

 

Керамічна черепиця добре зберігає тепло, а влітку в жаркі місяці не дає нагріватися приміщенню, тому можна рідше включати кондиціонер, і тим самим зменшити витрати на експлуатацію будинку.

 

Однією з головних характеристик такої покрівлі є морозостійкість. Вона показує скільки циклів заморожування і відтаювання може витримати матеріал при насиченні водою. Для клімату в Україні це дуже важлива характеристика, оскільки взимку у нас перепади температури від плюсової до мінуса - дуже часте явище. Якщо в країнах Європи прийнята норма 250 циклів, то компанія БРААС дотримується своїх стандартів. Будь-яка керамічна черепиця витримає більше 500 циклів замерзання і відтавання.

 

випробування керамічної черепиці БРААС

 

Для перевірки всіх характеристик і можливих навантажень у виробника одна з найкращих лабораторій в світі. Стенди дозволяють перевіряти навіть стійкість при сильному вітрі і різних нахилах покрівлі. Кілька одиниць з кожної партії піддаються ретельним випробуванням, що усунути можливість бракованої продукції.

 

Ціна на керамічну черепицю BRAAS

Висока ціна формується виходячи з складного технологічного процесу. Виробництво керамічної черепиці можна розділити на кілька етапів:

 

 • Глиняну заготовку поміщають в спеціальну форму, для того, щоб під час сушіння її не повело. Компанія Браас використовує форми свого виробництва, тому черепиці виходять з ідеальною геометрією. Форми використовуються 100-150 циклів, і віддаються на переплавку.
 • На зовнішню поверхню наносять декоративне покриття (ангоб або глазур). Воно надає колір, а також служить захистом і покращує морозостійкість. Винятком є натуральна черепиця, вона не покривається додатковим покриттям.
 • На наступному етапі заготовки обпалюють в печі при температурі близько 1000 °C. Для глазурованого покриття температура повинна бути значно вище - 1600 °C, тому моделі з покриттям глазур і топ глазур коштують дорожче.

 

У натуральної керамічної черепиці матова поверхня і червоно-цегельний колір. Для розширення асортименту компанія розробила спеціальні покриття, які змінили колір поверхні черепиці, додали міцності і довговічності.

Існує чотири різновиди керамічної черепиці Braas:

 

керамічна черепиця БРААС натуральна

НАТУРАЛЬНА

Дана черепиця - це обпалена глиняна субстанція без нанесення декоративного покриття. У неї пухка матова поверхня і червоний колір (відтінок залежить від сорту глини). Технологія виробництва спрощена, необхідно лише, щоб заготовка пройшла стадію випалу. Згодом колір поверхні черепиці змінюється і стає темно-червоним.

 

 

 

керамічна черепиця BRAAS ангобована АНГОБОВАНА

Ангобовану кольорову поверхню отримують з суміші порошкоподібної глини, води і спеціальних барвників. Основний інгредієнт - це глина тонке мливо з додаванням мінералів для утворення кольору. Черепицю сушать в печі після розпилення на її поверхню ангоба. При температурі в 1000 ° С відбувається хімічна реакція і черепиця отримує потрібний колір. Головною перевагою даного методу є стійкість кольорів. Для отримання ефекту старовини, ангоб наноситься в певних місцях.

 

Перевагою даного покриття є:
- поверхня більш щільна і менше схильна до впливу вологи;
- черепиця не покривається мохом і не старіє;
- стійкість кольору;
- висока морозостійкість.

 

керамічна черепиця BRAAS глазурованаГЛАЗУРОВАНА

Це покриття складається з склоподібних силікатів, які були розплавлені на поверхні черепиці. У складі - скло, вода і глина. Для нанесення такої поверхні температура в печі при випалюванні повинна бути 1600 ° С, черепиця стає твердою, а поверхня приймає відповідний колір з глянцевою поверхнею.

 

Перевагою даного покриття є:
- поверхня повністю покрита глазур'ю, що не дає проникати воді всередину;
- підвищена хімічна стійкість;
- кращий захист від моху, в порівнянні з іншими покриттями.

 

керамічна черепиця BRAAS топ-глазурТОП-ГЛАЗУР

Топ-глазур – покриття преміум класу, яке представляє собою подвійний шар, що надає поверхні супер блиск. Покриття наноситься також, як і у глазурованої керамічної черепиці. В результаті випалу на черепиці утворюється прозора поверхня. Для того що б оцінити красу цього покриття краще черепицю побачити вживу.

 

Купити керамічну черепицю BRAAS

Ми є офіційним дилером компанії BRAAS і пропонуємо повний асортимент товарів, які поставляються в Україну. Робота без посередників дозволяє запропонувати Вам оптимальну ціну. Наші фахівці допоможуть у виборі і розрахунку покрівлі (замір в межах 30 км Києва безкоштовний). Доставка в межах Києва та області здійснюється транспортом компанії. В межах України доставка здійснюється будь-якою зручною поштовою службою.