Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Цементно-пісчана черепиця

1
 1. Цементно-піщана черепиця Braas Франкфурт

  Додати відгук

  Ціна від:
  735,15 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Цементно-піщана черепиця Braas Дабл S

  Додати відгук

  819,98 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Цементно-піщана черепиця Braas Тевіва

  Додати відгук

  1 272,38 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Цементно-піщана черепиця Braas Тегаліт

  Додати відгук

  1 555,13 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Цементно-піщана черепиця Braas Харцер

  Додати відгук

  Ціна від:
  678,60 грн / м²
  Отримати знижку

Натуральна черепиця використовується вже більше тисячі років і до сих пір залишається одним з найнадійніших і довговічних покрівельних матеріалів. У 20 столітті придумали нові матеріали, що імітують натуральну черепицю - це металочерепиця, композитна черепиця та бітумна черепиця. Але натуральна черепиця залишилася еталоном надійності і естетичності.

 

На даний момент найпоширенішою черепицею в Європі є цементно-піщана. На відміну від керамічної, вона не вимагає такого випалу при високій температурі, тому собівартість виробництва значно нижча. І керамічна і бетонна черепиця вважаються натуральними, вони виготовляються зі схожих природніх матеріалів і являють собою штучний камінь, який виходить в процесі обробки.

Цементно-піщана черепицяНадійність цементно-піщаної черепиці

Багато хто думає, що бетонна черепиця - це якась підробка, яка дешевша і замінює керамічну черепицю, це не так. Справа в тому, що як тільки з'явився сучасний бетон, він відразу ж почав використовуватися в сучасному будівництві, в тому числі і для черепиці. Зовні бетонна черепиця має шорстку поверхню, мабуть, це і всі відмінності від кераміки. Всі інші характеристики, такі як надійність, звукоізоляція, збереження тепла взимку і перешкода нагріванню приміщення влітку залишаються на такому ж рівні.

 

Виробництво цементно-піщаної черепиці

Виробництво цементно-піщаної черепиціБагато бетонної черепиці почали виробляти в другій половині 20 століття. Після закінчення другої світової війни була потрібна дуже велика кількість покрівельних матеріалів, і при виборі одним з ключових чинників була ціна, але не на шкоду якості. Відносно недорогий виробничий процес, і практично всі основні переваги керамічної плитки визначили вибір на найближчі десятиліття. Частка бетонної черепиці в Європі становить понад 60%, тому вже зараз можна сміливо сказати, що термін служби цементної черепиці підтверджений не тільки лабораторними випробуваннями, а й часом.

 

Бетонна черепиця робиться з чистого піску, чистого цементу, певної кількості води, і пігменту для забарвлення і поліпшення захисних властивостей. Заготівля проводиться методом екструзії, видавлюється і прокочується через обертовий спеціальний ролик, що має форму черепиці. У підсумку на конвеєр надходить профільована бетонна смужка, яка ріжеться спеціальним ножем. На першому етапі всі заготовки фарбуються по сирому бетону. Другий етап - це термообробка, заготовки проходять в спеціальній печі, де за певним законом піднімається температура, витримується і опускається. Після наноситься другий шар фарби, вже на суху поверхню, і проходить через додаткову піч.

 

Такий матеріал з часом набирає міцність, і стає абсолютно монолітним, як камінь. Для середнього клімату, де взимку погода часто змінює плюсову температуру на мороз, це дуже важливо. Відносно нескладне виробництво дає можливість випускати відмінний покрівельний матеріал за прийнятною ціною.

 

Характеристики цементно-піщаної черепиці

 

Розмір бетонної черепиці в більшості випадків 400 - 440 мм по висоті, і 300-340 мм по ширині. В середньому витрати виходить близько 10 штук на квадратний метр. Кольори у кожного виробника різні, але варто відзначити найпоширеніші - це коричневий (з різними відтінками), чорний, графітовий, цегляний, червоний.
Найголовніша характеристика, яка визначає термін служби покрівлі з ЦПЧ - це морозостійкість. Здатність витримувати часті перепади температури від мінуса до плюса, коли поверхня насичена водою. При плюсовій температурі вода проникає в пори, а коли замерзає, то перетворюється на лід і розширюється.

бетонна черепиця

Переваги цементно-піщаної черепиці:

 • термін експлуатації - досягає 100 років;
 • великий гарантійний термін;
 • морозостійкість;
 • низька теплопровідність - зберігає тепло взимку і прохолоду влітку;
 • пожежна безпека;
 • екологічно чистий матеріал;
 • захист від шуму;
 • краса та естетичність;
 • малий відсоток відходів при монтажі.

Недоліки цементно-піщаної черепиці:
 • посилена кроквяна система;
 • обмежена кольорова гама;
 • крихкість - можливість пошкодження при транспортуванні.


Більшість виробників ЦПЧ дають гарантію від 20 до 30 років, що є підтвердженням якості та надійності.