Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Металлочерепица Ruukki (Руукки)

3
 1. RUUKKI HYYGGE 40/Crown BT Металочерепиця

  Додати відгук

  311,10 грн / шт.
  Отримати знижку
 2. RUUKKI MONTERREY 20/PE Металочерепиця

  374,87 грн / м²
  Отримати знижку
 3. RUUKKI DECORREY GRAND 20/PE Металочерепиця

  Додати відгук

  374,87 грн / м²
  Отримати знижку
 4. RUUKKI DECORREY GRAND 20/RAFMATT Металочерепиця

  Додати відгук

  409,43 грн / м²
  Отримати знижку
 5. RUUKKI MONTERREY 30/PE Металочерепиця

  Додати відгук

  421,85 грн / м²
  Отримати знижку
 6. RUUKKI DECORREY GRAND 30/PE Металочерепиця

  Додати відгук

  421,85 грн / м²
  Отримати знижку

Фінська металочерепиця Ruukkі є найпопулярнішою на українському ринку, а все завдяки своїй чудовій якості. Сам факт того, що вона виготовляється з розрахунком на сувору фінську погоду вже говорить багато про що, і не залишає місце сумнівам із приводу її надійності, і здатності захищати будинок від непогоди. А ще одним підтвердженням є офіційна гарантія строком до 50 років!

 

Купити металочерепицю Ruukkі в Києві

метал для металочерепиці рууккіДля виробництва черепиці Рууккі використовується сталь власного виробництва. Вона виготовляється за технологією, яку перевіряли роками, винятково на фінському заводі, саме тому служить дійсно довго. У Києві продукція поставляється з єдиного заводу, який перебуває в с. Копилів. 

На заводі черепиця вальцюється з бухт металу, який поставляється з Фінляндії. Увесь процес виробництва виконується на новітньому відкаліброваному встаткуванні, під постійним наглядом фахівців. Лінії металопрокату настроюються окремо під кожну хвилю й товщину металу. Внаслідок цього всі листи мають ідеальну геометричну форму й зовсім ідентичні між собою. Такого результату не зміг добитися більше не один виробник. 

 

Асортимент черепиці Руукки вражає своїм багатством. П'ять форм хвилі, у кожній з яких понад 10 забарвлень. Різноманітні покриття дозволять вибрати черепицю, яка буде прикрасою особняка й вдихне в нього нове життя. Крім стандартних відтінків, які можна знайти в кожного виробника, присутні також унікальні, розроблені компанією, конкретно під свою продукцію.

 

металочерепиця рууккі декоррейметалочерепиця рууккі монтерейметалочерепиця рууккі адаментеметалочерепиця рууккі арморіумметалочерепиця рууккі фіннера

 

 

 

 

 

 

Модульна металочерепиця Рууккі Фіннера або Адаманте пурал матовий - це преміум сегмент, у якому представлені унікальний і неповторні кольори - Червоне вино (RR-798 ), Баклажанний оксамит (RR-779), Графітовий (RR-2H3). Модульна черепиця Fіnnera - це не тільки фрагменти невеликого розміру, але також і унікальна неповторна форма хвилі. Вона не тільки додасть вашому будинку неперевершений зовнішній вигляд, але й вигідна також тим, що завдяки невеликому розміру елементів зменшуються відходи й полегшується монтаж.

 

Фінська металочерепиця Ruukkі за найкращою ціною від офіційного дилера в Києві

маркування металочерепиці рууккіМаркування, на якому зазначено розташування заводу, марка й товщина сталі, покриття, дата виробництва й логотип. Воно наноситься на кожний лист, що служить підставою для перевірки справжності й оригінальності, а також гарантії. Вирішив купити в нас фінську металочерепицю Ruukkі за найкращою ціною із заводу, ви одержуєте офіційну гарантію строком до 50 років.

 

 

 

 

 

 

Металочерепиця Рууккі з розрахунками ціни й кількості

Купити металочерепицю Рууккі Монтеррей або Деккорей за низьку ціну ми рекомендуємо тим, хто прагне якісну, але недорогу покрівлю. Ці профілі відрізняються невеликою висотою хвилі й ідеально підходять для покриття невеликих площ. Для цінителів оригінальності й розкоші, рекомендуємо звернути увагу на черепицю Armorіum або Adamante матовий пурал. Для їхнього виробництва використовується 0,5 сталь, і надійне покриття, що захищає її від будь-яких негативних механічних і природних впливів.

 

Безкоштовний замір даху й розрахунок матеріалу, запропонований нашими фахівцями, у значній мірі полегшить для вас це складне завдання. Менеджери нашого магазину дадуть відповідь на всі ваші питання й допоможуть підібрати оптимальний варіант. Ми пропонуємо безкоштовний виїзд фахівця для заміру будинку, а за попереднім запитом ми також можемо підвезти для вас зразки продукції. Ми завжди з радістю запросимо вас у свій офіс і покажемо зразки й макети продукції.

 розрахунок металочерепиці рууккі

 

Зробивши підсумок вищесказаного, можна виділити такі основні переваги:

 • висока якість сировини, технології виготовлення й кінцевого продукту;
 • унікальний і великий асортимент чудових кольорів;
 • п'ять типів профілю, що дозволяють створити неповторний екстер'єр;
 • тривалий період експлуатації й гарантія на 50 років;
 • чотири типи захисного шару;
 • простота монтажу.

 

Як бачите, фінська металочерепиця Рууккі за доступною ціною дійсно є прекрасним матеріалом, який значно випереджає конкурентів на сучасному ринку, завдяки налагодженому за довгий період процесу виробництва. Ціни на черепицю на нашому сайті приємно здивують вас. Ми змогли досягти цього тільки завдяки тому, що поставляємо продукцію без посередників прямо із заводу, про що свідчить дилерський сертифікат. 

 

Часті питання щодо металочерепиці

❓✔️Як розрахувати покрівлю з металочерепиці?

При покупці менеджери безкоштовно проводять розрахунок за кресленнями або на об'єкті (в Києві або області в межах 30-км).

❓✔️Яка металочерепиця вважається якісною?

З товщиною сталевого листа 0,45-0,50 мм та шаром цинку понад 225 гр/м².

❓✔️Строк служби металочерепиці

Бюджетне покриття прослугує понад 20 років, високоякісне - понад 50. Залежить від товщини сталі, цинкового і полімерного захисних шарів.

❓✔️Строк виробництва металочерепиці під замовлення.

Виробництво займає 2-5 днів, після чого здійснюється доставка.

 

металочерепиця рууккі