Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Ruukki

Металевий водостік Ruukki - це якість і надійність від фінського виробника. Компанія виготовляє вироби з металу починаючи з 60-х років минулого століття, і досягла значного успіху в цій галузі. Концерн відомий не тільки на батьківщині, але і далеко за її межами. Ймовірно, кожен, хто займався будівництвом або реконструкцією заміського будинку чув про покрівлю та іншу продукцію цього відомого виробника. І це не дивно, компанія робить все, що б на виході вийшла високоякісна продукція, яка прослужить довгий час без будь-яких нарікань. Наголос робиться не тільки на технічно характеристики, але і на естетичні. У підсумку виходять ідеальні вироби, які відповідають всім вимогам.

 

Металева водостічна система Рууккі - це найкраща ціна і чудова якість

Металева водостічна система Рууккі виготовляється зі сталі власного виробництва. Це дозволяє їм давати гарантію терміном до 20 років, і дійсно відповідати за надійність своїх виробів протягом цього періоду. Цей факт є головною відмінністю від інших виробів, які закуповують метал на стороні, і займаються лише формуванням елементів.

 

Всі складові компоненти водостоку Рууккі виготовляються зі сталі товщиною 0,6 мм шляхом гарячого прокату. Весь процес проходить на новітньому обладнанні і під пильним контролем фахівців, саме тому кожен окремий елемент має чітку форму. Більш докладно розповісти про всі особливості та переваги зможуть наші фахівці. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ви отримаєте професійну консультацію і безкоштовний розрахунок.

 

Металевий водостік Ruukki не тільки надійно, але і красиво

Крім того, що металеві водостоки Ruukki мають такі чудові технічні характеристики, вони можуть похвалитися ідеальним зовнішнім виглядом. Унікальність концерну полягає в тому, що зі сталі виробляється все для комплектації покрівлі. Таким чином легко досягти ідеального поєднання кольору і чудового зовнішнього вигляду всього будинку.

 

Купити водостоки Ruukki можна в тих же відтінках, що і покрівельні матеріали. А повна комплектація покрівельного проекту - це запорука успішного дизайну будови. Ваш будинок буде мати завершений вигляд і унікальну нотку вишуканості і шарму.

 

Металева водостічна система Рууккі витримає вплив будь-яких негативних факторів, так як крім використання сировини високого виробництва при її виготовленні застосовується захисний полімерний шар Purex. Він є власною розробкою концерну, тому ідеально підходить для продукції. Це трохи шорстке матове покриття, яке крім захисту також надає приємний і ненав'язливий зовнішній вигляд. Так що водоскат стане не тільки необхідним функціональним складовим, але ще і прекрасним естетичним доповненням. Пурекс значиться одним з найбільш стійких покриттів серед інших, і саме тому його обрали для виробництва.

 

Металева водостічна система - це не тільки краса, а й надійність, протягом довгих років, саме тому це є найкращим вибіром для заміського будинку. Ви можете подивитися зразки продукції приїхавши до нас в офіс, і оцінити естетичні особливості та прекрасні характеристики всіх компонентів, і підібрати колір.

 

Купити водостік Ruukki в асортименті

В асортименті представлено 2 комплектації:

  • жолоб 125 і труба 87;
  • жолоб 150 і труба 100.

Такі розміри найбільш затребувані і задовольняють більшу частину всіх запитів покупців. До того ж, в асортименті представлено 8 кольорів, найбільш популярних кольорів, які підійдуть під будь-який дах.

 

Чому купити металевий водостік Рууккі - це найкраще рішення?

Купити металеві водостоки ruukki - це насправді відмінне рішення, доказом тому служать наступні переваги:

  • сталь власного виготовлення;
  • авторське захисне покриття;
  • найкращі технічні та естетичні характеристики;
  • два найбільш ходові розміри;
  • великий асортимент забарвлень.

Металева водостічна система і її ціна привабливі, а якість продукції значно перевершує інші аналоги. Як бачите, факти говорять самі за себе. Тим більше, що, замовляючи у нас, ви отримаєте професійну консультацію щодо вибору, а наші фахівці також проведуть розрахунок і замір, чим позбавлять вас додаткових турбот. А власна служба доставки і зовсім дозволить не турбується про те, як отримати свій товар.

 

Ознайомитися із зразками продукції ви можете у виставковому залі нашого офісу. Тут ви можете на власні очі побачити товар перед тим як його придбати, і бути впевненим в його якості.