Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

LMK Komfort

Сортувати по:
1
 1. Сходи на горище Fakro LMK Komfort

  Додати відгук

  6 560,00 грн / шт.
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Металеві горищні сходи. Купити в Києві, оптовий склад


Важливим фактором, що впливає на розташування сходів, є розмір отвору, який можна вирізати в стелі. При дерев'яних стельових стелях сходи можуть бути виконані паралельно балковим перекриттям. Досить зняти частину стелі і ізоляцію, тому що вузький отвір (близько 80-110 см) не впливає на основну несучу конструкцію. Складні лофт-сходи забезпечують легкий і безпечний доступ до горищного простору, без необхідності робити дорогі і просторові стаціонарні сходи. Будівництво традиційних стаціонарних сходів невигідно через простір, який вони займають, і значно більш високі витрати на будівництво.

 

Сходи на горище відповідають всім технічним вимогам і вимогам безпеки та забезпечують повну зручність у використанні. Коли складаються і розгортаються, сходи не вимагають багато місця, а коли складаються, вони «ховаються» в стелі. Ми зберігаємо місце в кімнаті, де вони були встановлені. Система збирання дозволяє легко встановити сходи двома людьми і відрегулювати довжину драбини по висоті приміщення. Сходи доставляються клієнту повністю зібраними і не потребують будь-яких попередніх робіт. Відповідна конструкція механізму, який звільняє сходовий щиток, а в деяких моделях також сходи покращують їх обслуговування, дозволяючи зручно відкривати і закривати сходи. В ідеалі, якщо горищні сходи встановлені до обробки та ізоляції стелі. Завдяки цьому ми зможемо ефективно ізолювати простір, що залишився після збирання, а також зробити естетичну підлогу на горищі.

 

Металеві сходи можуть бути виконані зі сталі або алюмінію і характеризуються високою стійкістю до різних типів навантажень і механічних пошкоджень, наприклад, такі як сходи Факро. Вони не вимагають пофарбування або додаткового захисту відразу після покупки. Вони чудово поєднуються з різного роду сучасними елементами інтер'єру. До їх металевої поверхні не прилипає бруд і не залишає слідів, догляд за такими сходами досить простий і не кропіткий. Всі забруднення легко видаляються звичайними миючими засобами.

 

Сходи Fakro LMK Komfort - 3-секційна металева драбина з порошковим покриттям RAL 7022, неслизькі східці, припустиме навантаження до 200 кг, прокладання по периметру, висота приміщення до 2,8 м, гарантія 3 роки.