Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Ruukki

Сортувати по:
1
Сортувати по:
1

Софіти металеві за доступною ціною і з відмінною якістю Рууккі - це кращий варіант для підшивки звисів покрівлі приватних будинків. Асортимент, в якому представлена ця категорія будматеріалів вельми великий, і вражає своєю різноманітністю. Їх завдання полягає не тільки в тому, що б прикрасити, а й в тому, що б захистити ваш будинок.  

 

Виконання робіт з оздоблення карниза і схилу можна назвати завершальним етапом у зведенні покрівлі. І що дивно більшість людей згадують в першу чергу не спеціалізовані матеріали, призначені конкретно для цієї мети, а універсальні, такі як вагонка, фанера, або просто пластик. Але це в корені неправильне рішення, так як на такі цілі розрахований спеціальний продукт, з тривалим терміном служби і стійкістю до негативних факторів. Так, наприклад, продукція з металу Ruukki має виняткову якість і низьку вартість.

 

Софіт металевий Ruukki - це різновид сайдинга за доступною ціною. На панелях як правило нанесена перфорація, яка відсутня в класичному варіанті для стінових панелей. Їх використовують для обшивки горизонтальних, звернених вниз поверхонь (до речі, як підказує Вікіпедія, в перекладі з італійської це слово має переклад - стеля).

 

Одна з головних цілей такого матеріалу - це підтримка оптимального рівня вологості і мікроклімату під дахом. Покрівельні металеві софіти Рууккі дозволяють забезпечити правильну циркуляцію повітря і відповідно вентиляцію. Ще одна важлива функціональна особливість - це надання красивого зовнішнього вигляду, що значно покращує естетику будівлі.

 

Металосайдинг підшивки Рууккі для даху-це доступний і надійний матеріал для облицювання. Його основною сферою застосування є оформлення покрівельних звисів, рідше - стель, як в нових будівлях, так і при реконструкції вже існуючих. Софіт металевий (ціна його безпосередньо залежить від сировини для виготовлення) застосовують для підшивки покрівельних звисів.

 

Переваги металевого софіта Ruukki в цілому

 

 • висока стійкість до механічних навантажень;
 • стійкість до різних впливів: вологи, ультрафіолету, високих температур;
 • ууніверсальність використання: металосайдінг використовують для підшивки як всередині, так і зовні;
 • простий монтаж;
 • стійкий до появи цвілі, як і утворення грибка;
 • естетичність зовнішнього вигляду;
 • обшивка захищає як покрівлю, так і всі комунікації, що проходять під нею.

 

Профілактичні роботи по догляду за металевим софітів Рууккі

Для того що б панелі прослужили якомога довше і не переставали радувати власника, один раз на рік необхідно виковати технічний огляд. В першу чергу приділяти увагу перфорації, так як вона може забитися сміттям. Також, планки можуть бути розхитані, або зовсім вибиті з пазів, що також є критичним. Термін служби досягає 30 років, що дозволяє не переживати про довговічність і необхідность зміни панелей по закінченню навіть досить тривалого часу.

Металосайдинг для підшивки має перфорацію в центральному сегменті кожної окремої панелі. Це дозволяє звести до мінімуму кількість сміття, яке може потрапити всередину, але при цьому не обмежує повітря. Вартість на даний продукт порівняно невисока. Звичайно, можна знайти більш дешевий аналог, але пам'ятайте, що він буде абсолютно цілісним. Що буде порушувати циркуляцію повітря, і вкрай негативно позначатися на підпокрівельному просторі.


Чому варто купити металевий софіт Ruukki

Панелі мають такі основні переваги:

 • Простий процес монтажу, який можна виконати навіть самостійно.
 • Перфорований софіт металевий для даху навіть за низькою ціною, має хорошу якість.
 • Сталь покрита полімерним захисним шаром, що робить його більш стійким до корозії і негативних погодних факторів.
 • Велика кольорова гама, яка дозволяє підібрати відповідний відтінок.

Термін служби металосайдинга для підшивки також досить тривалий. Протягом його він не вицвітає, не втрачає свій зовнішній вигляд, і як наслідок не вимагає ремонту або фарбування, що також безумовно вигідно.