Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Rantech кровля (Рантех)

Сортувати по:
1
 1. Профнастил RANTECH Т 15 PE

  Додати відгук

  262,96 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Профнастил RANTECH Т 20 PE

  Додати відгук

  268,24 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Металочерепиця RANTECH M 39/PE

  Додати відгук

  271,03 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Металочерепиця RANTECH DG 43/PE

  Додати відгук

  276,30 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Профнастил RANTECH Т 35 PE

  Додати відгук

  282,19 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Профнастил RANTECH Т 15 PEMA

  Додати відгук

  302,04 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Профнастил RANTECH Т 20 PEMA

  Додати відгук

  307,62 грн / м²
  Отримати знижку
 8. Металочерепиця RANTECH M 39/PEMA

  Додати відгук

  310,41 грн / м²
  Отримати знижку
 9. Профнастил RANTECH Т 35 PEMA

  Додати відгук

  315,99 грн / м²
  Отримати знижку
 10. Металочерепиця RANTECH DG 43/PEMA

  Додати відгук

  316,61 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Вибір покрівлі - важливе питання, дах служить нам довгі роки і повинен відповідати всім критеріям і характеристикам - гарантійним, візуальним і т.д. Вартість також важлива. Будівництво або заміна даху - серйозні витрати, і варті того, щоб завершені інвестиції відповідали всім нашим очікуванням, варто правильно розставляти пріоритети: естетичні міркування, довговічність або простота обслуговування - на що з цього варто робити акцент. Кращим консультантом в області властивостей окремих матеріалів, що використовуються для виготовлення даху, стане досвідчений покрівельник.


Багато людей цінують естетичний вигляд, тому вони хочуть, щоб дах був найкрасивішим, але його краса - це не тільки використаний матеріал, але і те, як він підходить до навколишнього середовища. Відмінний варіант за помірною ціною, що відповідає всім нормам - це покрівля Rantech. Вона відрізняється оригінальним дизайном, незвичайним кольором або цікавою лінією профілю і все це за доступною ціною. У кожному з цих випадків основою є перевірена якість.


В даний час дизайнери перевершили себе в сучасних рішеннях і варіантів дизайну покрівлі дуже багато. Але класичні форми хвилі Рантек залишаться завжди в тренді. А завдяки досвідченому професіоналу можна вибрати правильний дах, щоб його форма і колір були сумісні з усім проектом будинку, вірно проведені розрахунки і замовлені необхідні комплектуючі.


Покрівля Рантек стійка до бруду і впливу шкідливих погодних умов і легко миється. Сталь, яка використовується для виготовлення покрівельної черепиці, є легкою і довговічною, тому вона є ідеальним матеріалом для покрівельних робіт. У разі заміни даху без демонтажу всієї підконструкції немає необхідності перевіряти несучу здатність конструкції саме через легкість матеріалу.


Ще одне питання, яке варто враховувати при виборі типу даху, - це його акустичні властивості. Це правда, що жоден тип покрівельного матеріалу не забезпечує повну звукоізоляцію, але є матеріали, які значно покращують акустичний комфорт будинку, які його покривають. Їх якість прямо пов'язана з товщиною ізоляції і типом матеріалу. Для досягнення цього ефекту найкраще використовувати покрівельний лист під ним - шар ізоляції. Всі ці тонкощі вам розповість наш менеджер.


Дуже важливим також є кут, який має нахил даху. Досвідчений покрівельник легко вибере відповідний матеріал і адаптує тип конструкції до висоти даху. Покрівлі Рантек відрізняються покриттям, формою, кольором і навіть типом гарантії. Вибір найвищої якості і даху, що оптимально адаптований до вимог, ви отримаєте відмінну якість продукту, який в майбутньому не принесе ніяких проблем, і, таким чином, не буде створювати додаткові, непередбачені витрати.