Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Мозаїчна

1
 1. Мозаїчна штукатурка MOSAIK TOP

  Додати відгук

  2 104,93 грн / уп.

  Наповнювач: пофарбований кварцовий пісок

  Основа: водна дисперсія акрилових мінералів

  Розмір зерна: 2 мм

  Упаковка: 25 кг

  Застосування:  для зовнішніх та внутрішніх робіт

  Призначення: для захисту і влаштування декоративно -
  оздоблювального шару на мінеральних основах.
  Рекомендується для обробки цокольної частини будівлі.

  Діють додаткові знижки!

  Детальніше
  Отримати знижку

Якщо вам потрібно відмінне покриття стін, важко знайти краще рішення, ніж мозаїчну штукатурку. Виготовлена з якісних матеріалів виглядає дуже вражаюче і дуже стійка, при цьому її застосування дуже просте.

 


Правильна підготовка стін матиме вирішальне значення, якщо ви хочете, щоб штукатурка виглядала чудово. Підкладка (бетон, гіпс, гіпсокартон, цементний розчин) повинна бути абсолютно суха, гладка і без тріщин. Ми очищаємо її від впливу пилу, бруду або жирних плям. Добре заповнити прогалини і усунути всі шорсткості. Перед штукатуркою ми все ще можемо підготувати підкладку для компенсації і збільшення її всмоктуючої здатності. Не забудьте вибрати ґрунтовку, адаптовану для мозаїчної штукатурки. Використання неправильного ґрунту пов'язане з ризиком не прилипання маси до стіни.
Дійсно, мозаїчна штукатурка також може бути застосована до не дуже рівної поверхні, однак тоді витрата матеріалу буде збільшена (і в результаті - помітне збільшення витрат). Якщо ми не подбаємо про щільність підкладки, на стіні з'являться досить швидко тріщини.

 


Вирішивши використовувати популярну «мозаїку» на вулиці, ми повинні вибрати безхмарний день без великих поривів вітру. Ви також повинні перевірити прогноз на наступні два дні і ночі, тому що прив'язка до зв'язування вимагає не менше 10-15 градусів за Цельсієм. Якщо температура опускається нижче 5 або вище 25 градусів, ми ризикуємо отримати розтріскану поверхню. Також слідкуйте за яскравим сонцем, це може прискорити сушку штукатурки.

 


Вибираючи колір мозаїки для фасаду, варто скласти його з кольором структурної штукатурки і кольором даху, віконних і дверних виробів, для того щоб все гармонійно виглядало. Однак в місцях з великою кількістю сонячного світла краще використовувати більш яскравий колір мозаїки. Темна мозаїчна штукатурка не зникне, але її можна деформувати під впливом високої температури.