Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Гідроізоляційні плівки

1
 1. Гідробар'єр JUTA D110

  Додати відгук

  2 797,87 грн / рул.
  Отримати знижку
 2. Плівка гідроізоляційна MASTERPLAST FOIL MP Y (Standart)

  Додати відгук

  610,00 грн / рул.
  Отримати знижку
 3. Плівка гідроізоляційна MASTERPLAST SOFT MP Y (Prof)

  Додати відгук

  1 062,00 грн / рул.
  Отримати знижку
 4. Гідробар'єр JUTA D90

  Додати відгук

  2 415,34 грн / рул.
  Отримати знижку
 5. Гідробар'єр JUTA Д96СІ

  Додати відгук

  2 650,96 грн / рул.
  Отримати знижку
 6. Плівка шипоподібна IRONCLAD 500 8 мм (2х20 м)

  Додати відгук

  48,00 грн / м²
  Отримати знижку

гідроізоляція для даху

Гідробар`ер – це захист теплоізоляційних матеріалів і конструкцій будівлі від впливу вологи.

 

Плівки для гідроізоляції мають схожу структуру з паробар`єром, але з однією важливою відмінністю – вся поверхня перфорована конусоподібними отворами, які пропускають пар назовні і не дають воді надходити ззовні. Захист монтують між покрівельним покриттям і утеплювачем (в разі каркасного будинку між сайдингом або іншою обшивкою та утеплювачем). В основі плівки лежить армована сітка з поліпропілену, яка переносить механічне навантаження.

 

На що звертати увагу, обираючи гідробар`єр

 

Для визначення пропускної здатності застосовують коефіцієнт дифузійного опору Sd (м), який показує еквівалент товщини повітряного прошарку. Наприклад, якщо Sd матеріалу 1 м, то опір еквівалентно метровому шару сухого повітря. Такого показника досить, щоб волога, що потрапила в утеплювач, могла вивітритися природним шляхом за допустимий проміжок часу.

 

Важливим показником є щільність гідробар`єру, як правило, вона знаходиться в межах 75-110 гр/м2. Чим щільнішою буде плівка, тим більше у неї буде опір на розрив, відповідно вона зможе витримати велике навантаження.


Ще одним важливим параметром є опір УФ-променям, який показує, скільки часу може перебувати плівка під сонячними променями. Виробники декларують його в межах від 1 до 3 місяців, але як показує практика, краще по можливості монтувати покрівельний матеріал раніше.

 

Температурний режим – визначає температурний діапазон для нормального функціонування матеріалу, його межі знаходяться від -40 до +80оС в залежності від виробника. Якщо з навантаженнями при низькій температурі впорається практично будь-яка плівка, то можливі високі температурні режими зіпсують матеріал. Обов`язково перед покупкою варто проконсультуватися з фахівцем, щоб під впливом високих температур гідробар`єр не зіпсувався за кілька років.

гідроізоляційна плівка

Монтаж гідроізоляції

 

Гідробар`єр буде правильно функціонувати, якщо сторона з меншою паропропускною здатністю монтується до матеріалу і конструкції, які потребують захисту. Груба помилка - плівку змонтувати не тим боком, тоді волога, яка повинна проходити через плівку, буде концентруватися в шарі утеплювача і на кроквах (каркасі стін), що значно зменшує термін служби конструкції і призведе до появи грибка та цвілі.

Укладати гідроізоляційну плівку необхідно знизу-вгору (від карниза до коника), де наступний шар повинен покривати попередній мінімум на 10 см і проклеюватися спеціальною клейкою стрічкою. Обов`язково необхідно залишити для вентиляції зверху і знизу полотна невеликий повітряний проміжок 2-5 см. Для досягнення повної гідроізоляції всі стики з димоходами або антенними виходами ретельно ізолюються спеціальним скотчем або фіксуються планками.


Переваги гідроізоляційних плівок:


 • ціна,
 • невелика щільність та хороша міцність матеріалу,
 • простота монтажу.


Недоліки гідроізоляційних плівок:


 • Відносно невеликий строк служби 10-20 лет,
 • Невеликий робочий температурний діапазон виключає можливість монтажу під металеві покрівельні матеріали (металочерепиця, фальцева покрівля, композитна черепиця).

 

Сьогодні гідроізоляційні плівки використовується як бюджетне рішення для неопалюваних мансардних приміщень і горищ, каркасних будинків, а також для госп. будівель і промислових підприємств.