Ваш кошик покупок ще порожній!
Ітера Трейд - інтернет-магазин будматеріалів
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Комплектація

3
 1. Рейка маякова оцинкована

  Додати відгук

  27,00 грн / шт.

  Довжина: 3,0 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Профіль кутовий з сіткою

  Додати відгук

  41,00 грн / шт.

  Довжина: 2,5; 2,6 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 3. Кут ПВХ штукатурний

  Додати відгук

  80,00 грн / шт.

  Довжина: 3,0 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 4. Накладка для цокольного профілю

  Додати відгук

  110,00 грн / шт.

  Довжина: 2 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 5. Цокольний профіль

  Додати відгук

  137,00 грн / шт.

  Довжина: 2,5 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 6. Профіль примикаючий з сіткою

  Додати відгук

  140,00 грн / шт.

  Довжина: 2,5 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 7. Дожимна манжета Ø 60мм з заглушкою

  Додати відгук

  166,00 грн / уп.

  Зовнішній діаметр: 60 мм

  Внутрішній діаметр: 5 мм

  Продається кратно упаковкам (100 шт).

  Детальніше
  Отримати знижку
 8. Профіль-капельник з сіткою

  Додати відгук

  170,00 грн / шт.

  Довжина: 2,5 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 9. Дюбель з нейлоновим цвяхом (LTX)

  Додати відгук

  298,00 грн / уп.

  Продається кратно упаковкам.

  Детальніше
  Отримати знижку

Теплоізоляція зовнішніх стін є дуже важливим елементом в будівництві кожного будинку. Розмір оплати за опалення буде залежати від вибору матеріалів і рішень, які будуть використовуватися. Варто проаналізувати наявні варіанти вже на стадії будівництва будинку, в майбутньому не турбуйтеся про те, як поліпшити теплоізоляцію.

Зазвичай ми запитуємо себе, яка ізоляція будівлі повинна використовуватися для естетичного зовнішнього вигляду і в той же час хороший захист від несприятливих погодних умов. Ми обговорюємо вибір кольору або, можливо, тип використовуваного шару ізоляції. Часто, на жаль, ми забуваємо про деталі, які мають величезний вплив на якість і довговічність вже зробленого фасаду.

Тепло з будівлі «вислизає» через зовнішні стіни, стелі, підвал і дах. Щоб вирішити проблему втрати тепла, варто особливо піклуватися про ізоляцію зовнішніх стін.

Висота будівлі - це не тільки видимі елементи, що впливають на його естетику, а й безліч аксесуарів, які повинні поставлятися для початку роботи по ізоляції фасаду, таких деталей, як кути, профілі або плінтуси, які мають значний вплив на якість ізоляції будівель.


Аксесуари для ізоляції - віконні штукатурні профілі і кути з сіткою

Теплоізоляція будинку повинна бути виконана ретельно, включаючи обробку вікон і дверей. У цих місцях часто відбувається втрата теплової енергії, так званих теплових мостів. Чим більше вікон у будинку, тим більше втрат. Також інвестують в теплі і щільні вікна в довгостроковій перспективі. Варто подбати про те, щоб запечатати контакт між віконною рамою і стіною, і застосувати профілі вікон штукатурки. Гіпсові профілі забезпечують дуже естетичну обробку віконних луток. Виробники ізоляційних аксесуарів пропонують як внутрішні, так і зовнішні профілі. Вони відрізняються тим, що зовнішні профілі мають сітку зі скловолокна, завдяки якій ви можете легко вставити профіль в армуючий шар теплоізоляції.

Для завершення фасаду також буде корисним куточок з сіткою, який допоможе створити абсолютно прямі кути будівлі, в той же час, захищаючи від ушкоджень. Перевагою фасадних кутів є їх легка збірка і дуже хороша адгезія всіх шпаклівок і штукатурки. Вони стійкі до погодних умов. Важливо відзначити, що правильно встановлені кути повністю невидимі на фасаді.


Стартова смуга - плінтус

Стартова смуга використовується в якості початкової смуги, з якої починається процес ізоляції зовнішніх стін. Вона застосовується для зміцнення і відділення нижнього краю спіненого полістиролу або мінеральної вати від базового шару. Профілі захищають край і забезпечують підтримку прямої та горизонтальної лінії. Завдяки стартовій смузі можна точно зібрати нижній ряд ізоляційних плит і закріпити зовнішній кут від механічних пошкоджень.

Перевага використання стартової смуги також полягає в захисті від руйнування шару теплоізоляції гризунами та комахами. На якість ізоляції фасадів впливає спеціально розроблена крапельниця, в якій встановлено профіль, що призводить до того, що вода не тече по частині цоколя будівлі.


Головна ізоляція відповідно до тенденцій будівництва

Виконання зовнішньої ізоляції стін є інвестицією протягом багатьох років. Не варто купувати дешеві матеріали і інвестувати в матеріали, які не справляються зі своїм завданням, інакше через кілька років доведеться міняти їх, заплативши за демонтаж і монтаж нових. Ви також повинні пам'ятати про використання аксесуарів: гіпсові профілі, стартові смужки або кути з сіткою.

Дуже важливим питанням є також час року, коли ми плануємо ізолювати будинок. Нам потрібні відповідні атмосферні умови для виконання теплоізоляції. Як занадто низькі (нижче 5° C), так і занадто висока температура зовні можуть несприятливо впливати на фасад. Якщо температура занадто низька, може виникнути проблема зі склеюванням або штукатуркою. Якщо температура навколишнього середовища занадто висока, штукатурка занадто швидко зв'язується, пересихає і може потріскатися.