Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Элементы безопасности кровли Ruukki (Руукки)

Сортувати по:
1
 1. RUUKKI Елементи безпеки

  Додати відгук

  0,00 грн / шт.
  Отримати знижку
 2. Снігоріз підкова

  Додати відгук

  32,50 грн / шт.
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Безпека і зв'язок на даху - аксесуари в модульних комплектах
Ruukki розширює асортимент аксесуарів для даху з модульними системами безпеки і покрівлі. Повні комплекти аксесуарів будуть доступні в одному стандартному розмірі, що значно полегшить їх покупку, збірку і транспортування. Завдяки системним роз'ємам їх можна легко розширити до будь-якої довжини.


Приладдя, що захищають від змінного снігу (снігові перешкоди) і дозволяють безпечно переміщатися по дахах (сходинки і ступені димоходу), повинні бути встановлені на кожному, навіть найменшому даху. Вони необхідні для правильної роботи. Тому не варто переживати через додаткові витрати. Однак не всі знають про наслідки таких «заощаджень» - пошкоджених покрівельних або зламаних жолобах. Іноді елементи безпеки і елементи зв'язку даху в дизайні будинку не враховуються, і часто покрівельники не вказують це при установці.


Краще рішення - купити всі ці аксесуари у вигляді комплекту, що містить всі необхідні елементи для зборки. Компанія Ruukki пропонує таку можливість: - при розробці наборів покрівельних аксесуарів ми зосередилися на створенні надійної, повної і в той же час модульної і, отже, легко розширюваної системи зв'язку і аксесуарів для захисту даху. Ці продукти також повинні бути легкодоступні, легко монтуються і прості у використанні. Покрівельні приладдя Ruukki прекрасно відповідають цим вимогам.


Довговічність аксесуарів Ruukki забезпечується правильно підібраними лакофарбовими покриттями, які захищають їх від вивітрювання, корозії і ультрафіолетового випромінювання. Продукція буде покрита 30-річної технічної гарантією.


Елементи безпеки і покрівлі можуть бути встановлені як на дахах житлових будинків, так і на громадських об'єктах. Набори призначені для всіх дахів Рууккі. Вони будуть доступні в 9 стандартних кольорах і можуть бути придбані в нашому магазині.