Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Елементи безпеки покрівлі Ruukki (Рууккі)

1
 1. RUUKKI Елементи безпеки

  Додати відгук

  0,00 грн / шт.
  Отримати знижку
 2. Снігоріз підкова

  Додати відгук

  48,05 грн / шт.
  Отримати знижку

Безпека і зв'язок на даху - аксесуари в модульних комплектах
Ruukki розширює асортимент аксесуарів для даху з модульними системами безпеки і покрівлі. Повні комплекти аксесуарів будуть доступні в одному стандартному розмірі, що значно полегшить їх покупку, збірку і транспортування. Завдяки системним роз'ємам їх можна легко розширити до будь-якої довжини.


Приладдя, що захищають від змінного снігу (снігові перешкоди) і дозволяють безпечно переміщатися по дахах (сходинки і ступені димоходу), повинні бути встановлені на кожному, навіть найменшому даху. Вони необхідні для правильної роботи. Тому не варто переживати через додаткові витрати. Однак не всі знають про наслідки таких «заощаджень» - пошкоджених покрівельних або зламаних жолобах. Іноді елементи безпеки і елементи зв'язку даху в дизайні будинку не враховуються, і часто покрівельники не вказують це при установці.


Краще рішення - купити всі ці аксесуари у вигляді комплекту, що містить всі необхідні елементи для зборки. Компанія Ruukki пропонує таку можливість: - при розробці наборів покрівельних аксесуарів ми зосередилися на створенні надійної, повної і в той же час модульної і, отже, легко розширюваної системи зв'язку і аксесуарів для захисту даху. Ці продукти також повинні бути легкодоступні, легко монтуються і прості у використанні. Покрівельні приладдя Ruukki прекрасно відповідають цим вимогам.


Довговічність аксесуарів Ruukki забезпечується правильно підібраними лакофарбовими покриттями, які захищають їх від вивітрювання, корозії і ультрафіолетового випромінювання. Продукція буде покрита 30-річної технічної гарантією.


Елементи безпеки і покрівлі можуть бути встановлені як на дахах житлових будинків, так і на громадських об'єктах. Набори призначені для всіх дахів Рууккі. Вони будуть доступні в 9 стандартних кольорах і можуть бути придбані в нашому магазині.