Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Терасна дошка Tardex (Тардекс)

1
 1. Терасна дошка Tardex LITE

  Додати відгук

  1 463,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Терасна дошка Tardex PROFESSIONAL

  Додати відгук

  Ціна від:
  2 391,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Терасна дошка Tardex CLASSIC

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 747,00 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Терасна дошка Tardex CLASSIC HOME

  Додати відгук

  1 895,00 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Терасна дошка Tardex LITE PREMIUM

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 522,00 грн / м²
  Отримати знижку

Композитна терасна дошка Tardex

З багатьох рішень спорудження тераси найпопулярнішими є композитні дошки. Терасну дошку Tardex можна купити на оптовій базі будматеріалів в Києві Itera Group. Ми пропонуємо замовникам вигідні ціни, консультацію спеціаліста та доставку композиту по Україні.

Це міцний і ефективний матеріал, який буде доречний не тільки на терасі, але і як огородження або фасад. Дерево-полімерна терасна дошка Тардекс ідеально поєднується як із традиційним будівництвом, так і з сучасною архітектурою.

 

На відміну від натурального дерева, що вимагає регулярного та дорогого просочення, композитну терасну дошку Tardex не потрібно захищати спеціальними препаратами або фарбувати. Це економить багато часу та грошей. Приємні ціни на терасну дошку Tardex (Тардекс) та доставку товару пропонує оптова база будматеріалів у Києві.

 

Безпека та довговічність композитної терасної дошки Tardex

Унікальний та сучасний спосіб обробки дощок брашуванням надає їм протиковзких властивостей, тому тераса з композиту не буде слизькою навіть у дощ. Нею зможуть безпечно бігати діти. На поверхні тераси композит цього виробника не створює скал, небезпечних для босих ніг.

 

Композитне покриття отримують з комбінації високоякісної деревини та полімеру. Завдяки цьому матеріал зберігає естетичність довгі роки. Терасна дошка Tardex має гарну стійкість до нерідкого в Україні: дощу, снігу, спеки та морозу.

 

Найбільшою перевагою терасних дощок ДПК Tardex є їхня неперевершена якість:

 1. Завдяки використанню кращих компонентів вони стійкі до стирання та подряпин.

 2. Їх клас підтверджений численними атестаціями та сертифікатами, виданими акредитованими лабораторіями.

 3. Ретельно відібрана деревина, що входить до складу матеріалу, відрізняється довговічністю.

 4. Добавки, що використовуються для поліпшення властивостей композиту, захищають від плісняви ​​і моху, а також роблять кінцевий продукт негорючим і стійким до УФ-випромінювання.

 

Широкий вибір кольорів декінгу

У композитних плит виробництва компанії Тардекс стійке фарбування всього обсягу композиту, тому дошки не вимагають подальшого фарбування та додаткової корекції. У випадку з деревом це часто необхідно через сколи та відшаровування фарби. Початкова текстура забезпечується за рахунок процесів брашування та шліфування, які надають терасі індивідуального характеру. Широка кольорова гамма виробів означає, що навіть найвибагливіший покупець зможе зробити вибір.

Складання тераси з полімерних композитних дощок проста і не потребує спеціальних навичок.

 

Де придбати терасну дошку Tardex (Тардекс) за вигідною ціною в Україні

Український інтернет-магазин Itera Group запрошує забудовників вивчити каталог сайту https://iteragroup.com.ua/ та вибрати відповідні полімерні плити для тераси. Оптовий магазин будматеріалів та пропонує великий асортимент терасної дошки Тардекс інших супутніх товарів. Ми подбаємо про те, щоб ваше замовлення було доставлено до будь-якого куточка України в максимально стислий термін.