Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Фасадні дюбелі FAST-FIX (Фаст-Фікс)

Дюбелі для теплоізоляції Fast-fix виготовляють з ущільненої пластмаси - поліаміду - або міцної сталі із захисним цинковим покриттям. Надійність кріплень гарантована високою технологічністю виробництва та якісною сировиною.

 

Асортимент дюбелів для фасаду Fast-fix

 

дюбель для теплоізоляції

1. TPS пластмасовий дюбель з коротким розподільним елементом.

Застосовується дюбель для кріплення легкого утеплювача (пінопласт, стіродур та ін.) до щільних бетонних основ. Підходить для стін з цегли, бетону, натурального каменю.

2. TPL пластмасовий фасадний дюбель з подовженим розподільним елементом.

Застосовується для фіксації легких утеплювачів як на бетонних стінах, так і на виконаних з пустотілих матеріалів. Підходить для стін зі штучного каменю, пустотілої цегли, пустотілого керамічного блоку, газобетону, пінобетону.

3. TDS металевий дюбель з короткою розподільною базою.

Такий тарілчастий дюбель підходить для кріплення мінеральної вати, у тому числі базальтового утеплювача. Підходить для плоских поверхонь: бетону, каменю, цегли. Крім парасольки для рівномірного розподілу навантажень, оснащена термоголівкою, що запобігає накопиченню конденсату на металевому цвяху.

4. TDL металевий дюбель з довгою розподільною базою.

Підходить для важких утеплювачів на кшталт мінвати й стен з пустотілого матеріалу - керамоблоку, штучного каміння, піно- та газобетону тощо.

Всі моделі розподільного дюбеля герметично упаковані та розфасовані по 250 шт.

 

Купити дюбель для утеплювача в Києві

 

Інтернет-магазин «Ітера Трейд» підтримує наявність широкого асортименту супутніх матеріалів та актуальні ціни на дюбелі для теплоізоляції. Наш кваліфікований менеджер підбере необхідну довжину кріплень, а також зручний та швидкий спосіб доставки під індивідуальне замовлення.