Ваш кошик покупок ще порожній!
Ітера Трейд - інтернет-магазин будматеріалів
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Стрічки та герметики

2
 1. Ущільнювач покрівельний універсальний

  Додати відгук

  15,00 грн / шт.

  Ущільнювач покрівельний

  30*60*1000 мм

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Стрічка IZOFLEX (металізована)

  Додати відгук

  87,00 грн / шт.

  Ширина рулону: 50 мм

  Довжина рулону: 50 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 3. Стрічка FIXIT АЛ-1

  Додати відгук

  272,13 грн / шт.

  Ширина рулону: 50 мм

  Довжина рулону: 50 м

  Детальніше
  Отримати знижку
 4. Стрічка DELTA KOM BAND K15

  Додати відгук

  Звичайна ціна: 525,00 грн

  Special Price 350,00 грн / шт.

  Ширина рулону: 15 мм

  Довжина рулону: 8 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 5. Стрічка К-2 Бутилкаучукова

  Додати відгук

  400,00 грн / шт.

  Ширина рулону: 15 мм

  Довжина рулону: 45 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 6. Конькова вентиляційна стрічка

  Додати відгук

  420,00 грн / шт.

  Ширина рулону: 230 мм

  Довжина рулону: 5 м/п

  Детальніше
  Отримати знижку
 7. Герметик Delta Liquixx Mini

  Додати відгук

  448,88 грн / шт.

  Об'єм: 0,4 л

  Нетканий матеріал в комплекті: для 0,4 м²

  Детальніше
  Отримати знижку
 8. Стрічка FIXIT UNI

  Додати відгук

  465,48 грн / шт.

  Ширина рулону: 60 мм

  Довжина рулону: 25 м

  Детальніше
  Отримати знижку

Під час будівництва або ремонту увагу варто приділяти не тільки великим деталям, але також аксесуарам. Від них, багато в чому, залежить якість і тривалість експлуатації основних елементів. Ви не можете обійтися без них. Таким пунктом є стрічки.

 

Основне завдання покрівельної стрічки - забезпечити герметичність між покрівлею та окремими елементами конструкції даху. Кращим рішенням є використання стрічок від того ж виробника, від якого беруться інші елементи даху. Стрічка від одного виробника в поєднанні з аксесуарами іншої компанії - це рішення, яке не дасть 100% гарантії на позитивний результат. Можливо, відразу різниця не буде помітна, але через кілька сезонів може вийти, що з'єднання, повне недоліків.

 

Вони в основному використовуються для водонепроникного і вологостійкого захисту дахів, покрівель, ущільнень і ремонту. Стрічка захищає не тільки від води і вологи, але також від корозії, зміни погодних умов і ультрафіолетових променів. Використовується вона для ремонту і герметизації тріщин, швів, розривів і витоків в покрівлях, ринвах і водостічних трубах, також може успішно замінити накладки, а також запечатати їх, особливо для дахів, димоходів, світлових люків, вікон даху, протипожежних стін і елементів вентиляційних каналів.

 

Незважаючи на те, що покрівельна стрічка була спроектована для покрівельного покриття, її можна також використовувати для герметизації та захисту від води, вологи та корозії гідроізоляційних покриттів, терас, балконів і фундаментів, а також трубопроводів і елементів конструкції, розташованих під землею. Стрічка також запечатає контакти гладких і пористих поверхонь без необхідності ґрунтування. Вона може використовуватися для таких матеріалів, як метал, скло, пластмаса, бітум, клінкер, плитка, лаки та фарби, бетон, цегла, штукатурка, газобетон і дерево.

 

Це ідеальний варіант для ремонту всіх видів пошкоджень: отворів, розрізів, збірок. Вона також прилипає до поверхонь, таким як дерево, цегла і гладкий бетон, але слід пам'ятати, що склеюються поверхні не повинні містити пилу, жирів і інших забруднень. Перед склеюванням їх поверхню необхідно відчистити. Стрічки дозволяють дихати по всій їх поверхні, забезпечуючи паропроникність і водночас, захищаючи від вологи та вітру, маючи високу міцність зчеплення і стійкість до розриву.

 

Стрічки, які використовуються для склеювання покрівельних мембран, дозволяють отримати вітрозахисну поверхню на даху. Крім того, вони запечатують горище, серед іншого, допомагають проти снігу. Явні вітрозахисні властивості позитивно відображаються на витратах за опалення. Це усуває вентиляцію ізоляційного матеріалу і зменшує утворення теплових містків (виняток теплових мостів тільки в поєднанні з склеєної пароізоляційною плівкою).