Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Грунтовки

3
 1. Грунтовка Ceresit CT 17 Супер

  137,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 2. Грунтовка Ceresit IN 10

  146,50 грн / уп.
  Отримати знижку
 3. Грунтовка Ceresit CT 99

  Додати відгук

  189,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 4. Грунтовка GRUND

  Додати відгук

  200,10 грн / уп.
  Отримати знижку
 5. Грунтовка Ceresit CT 17

  Додати відгук

  Звичайна ціна: 350,00 грн

  Special Price 250,00 грн / уп.

  Отримати знижку
 6. Грунтовка Ceresit CT 19

  359,30 грн / уп.
  Отримати знижку
 7. Грунтуюча фарба CERESIT CT 16

  Додати відгук

  449,90 грн / уп.
  Отримати знижку
 8. Грунтуюча фарба CERESIT CT 16 Супер

  Додати відгук

  489,90 грн / уп.
  Отримати знижку
 9. Грунтовка Ceresit R 766

  Додати відгук

  685,40 грн / уп.
  Отримати знижку

Ґрунтовки BAUMIT - купити в Києві

Ґрунтування стін - це спосіб об'єднати підкладку перед фарбуванням, поліпшити поглинання стін, зміцнити їх поверхню і поліпшити адгезію поверхні. Дуже важлива роль всіх ґрунтів полягає в створенні водонепроникного бар'єра, який захищає стіну від вологи і руйнує поверхню грибка.

 

Заповнення стін здійснюється за допомогою спеціальних фарб і ґрунтів, які створюються на основі спеціальних формул. Склад речовин, що використовуються для ґрунтування, готується для усунення відмінностей в кольорі і текстурі, підготовлених для забарвлення стіни. Використання праймерів також допомагає зменшити кількість пігменту, необхідного для забарвлення певної поверхні. Ось чому ґрунтування також є дуже важливим фактором, який відповідає за зниження витрат на оновлення.

 

Шар ґрунтовки стіни потрібен для стін, які ніколи не були пофарбовані - поверхні, які вже були покриті пігментами, не вимагають такої обробки.


Купити ґрунтовку в Києві

Ґрунтовки BAUMIT - це готові до використання суміші, які врівноважують абсорбцію субстрату і покращують адгезію тонкошарових структурних і мозаїчних штукатурок. Їх слід використовувати тільки на мінеральних основах, наприклад, на бетоні.

 

Крім того, продукт використовується, наприклад, для штукатурки і гіпсу, гіпсокартону, армованих шарів в системах ізоляції. Не використовуйте продукт на свіжих вапняних штукатурках і пластмасах.

 

Перш ніж приступати до використання ґрунтовки BAUMIT, поверхня повинна бути підготовлена належним чином. Вона повинна бути очищена, без тріщин і щілин, і без біологічного вицвітання. Рівномірно наноситься по всій поверхні, при цьому, температура навколишнього середовища під час нанесення повинна бути вище 5 °С.