Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Бітумна черепиця Катепал (Katepal)

1
 1. Бітумна черепиця KATEPAL ROCKY

  Додати відгук

  778,54 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця KATEPAL KATRILLI

  Додати відгук

  769,48 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Бітумна черепиця KATEPAL JAZZY

  Додати відгук

  750,46 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Бітумна черепиця KATEPAL FOXY

  Додати відгук

  769,48 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Бітумна черепиця KATEPAL CLASSIC KL

  Додати відгук

  730,98 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Бітумна черепиця KATEPAL AMBIENT

  Додати відгук

  Ціна від:
  1 021,74 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Бітумна черепиця KATEPAL MANSION

  Додати відгук

  1 111,42 грн / м²
  Отримати знижку
 8. Бітумна черепиця KATEPAL 3Т

  Додати відгук

  942,48 грн / м²
  Отримати знижку
 9. Бітумна черепиця KATEPAL FORTE

  Додати відгук

  819,75 грн / м²
  Отримати знижку

Ефективна та стильна покрівля Katepal

Кожен власник нерухомості бажає, щоб дах був красивим, міцним та надавав будівлі індивідуальний характер. Також дуже важливою є здатність покрівлі надійно захистити будинок від негоди. Ці характеристики чудово підходять для якісної гнучкої черепиці Katepal від фінського. виробника. Магазин будматеріалів у Києві Itera Group пропонує відмінну ціну на м'яку гнучку черепицю Катепал. Вся продукція фінської виробника супроводжується гарантією якості.

 

М'яка покрівля Katepal представлена ​​в широкому асортименті кольорів та форм. Класична шестигранна черепиця з різним дизайном та багатою кольоровою гамою задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів. Колекції відрізняють форми та цікаві кольори, що забезпечують чіткий контраст, а незвичайне розтушовування посилює враження об'ємності покрівлі. Київський магазин Itera Group пропонує купити гнучку фінську бітумну черепицю Катепал (Фінляндія). Використання цього покрівельного матеріалу дозволить досягти яскравого візуального ефекту, гармонійно інтегрує покрівлю в будівлю та її оточення, на довгі роки покращуючи зовнішній вигляд будинку.

 

Причини популярності дахів з Катепалу

Дане покриття має високі естетичні якості - насичені кольори та різноманітні форми (шестикутник, неправильний і правильний прямокутник, ромб), що дозволяють будівлі виділитися з навколишнього простору. З іншого боку, це покрівельні матеріали із відмінними технічними характеристиками. Наприклад, інноваційно вирішено проблему критичних стиків м'якої черепиці. Замість традиційної «жорсткої» склеювання, через яку покрівля швидко приходить у непридатність, бітумна черепиця Katepal гнучка. В результаті вона стає одним цілим з усім дахом, який піддається постійним статичним та динамічним навантаженням. Це має вирішальне значення для продовження терміну служби, уповільнення процесів старіння та деградації покрівельного покриття.

 

Більш того, м'яка фінська покрівля Катепал, склеєна еластично «внахльост», ніколи не зірветься під вітром і не трісне, покриття буде герметичним відразу після укладання. Фінський продукт виділяється своєю довговічністю серед покрівельних матеріалів, що пропонуються на ринку, і підходить навіть для найекстремальніших умов.

 

Бітумна черепиця, модифікована еластомером СБС

Фінський м'який Катепал, як і звичайна черепиця, складається із шару скловолокна, покритого бітумом. Для виробництва компанія використовує тільки якісну сировину, а бітумна маса є унікальним складом з еластомером СБС, що:

 • значно покращує параметри;
 • гарантує високу міцність;
 • продовжує термін служби черепиці.

 

Внаслідок цього покрівельне покриття Катепал забезпечує надійний захист будинку від погодних умов і повільніше старіє, ніж звичайні вироби цього типу. Власник будинку, покритого Катепалом, значно виграє у фінансах, оскільки йому не доводиться платити за дорогий ремонт чи заміну покрівлі.

М'яка черепиця Katepal має шорстку, зернисту поверхню. Завдяки цьому взимку сніг і лід залишаються на даху і не падають на голови людям, що виходять з дому. Покрівля даху Катепалом дозволяє мешканцям перебувати у тиші та комфорті навіть під час сильного дощу чи вітру.

 

Економічні переваги бітумної черепиці Katepal

Має важливе фінансове значення не лише ціна на дах Катепал, але й інші витрати, яких можна уникнути. Бітумна черепиця Katepal легка та зручна (і, отже, дешева) у транспортуванні. При виборі покрівельного матеріалу Катепал покупцеві не доведеться платити високу вартість за монтаж - він виробляється швидко, якісно та практично безвідходно, що дозволяє заощадити на матеріалі.

 

Що, крім технічних параметрів та економічності, робить м'яку покрівлю Katepal інноваційною? Ринок пропонує систему необхідних монтажних аксесуарів , щоб люди, які обрали цю технологію, отримали все необхідне для виготовлення покрівельного покриття:

 1. Крайові і конькові смуги, що самоклеяться, виготовлені з такого ж матеріалу, як і черепиця, спеціальні смуги з бітуму, модифікованого еластомером СБС на армованій поліефірній матриці, незамінні для обробки димоходів і мансардних вікон.

 2. Підкладкова повсть U-EL 60/2200, модифікована еластомером SBS на скляному полотні з самоклеючим нахльостом.

 3. Сучасну підкладкову плівку з самоклеючим нахльостом LiteBase 500.

 4. Покрівельний толь SuperBase найвищої якості та міцності як підкладка.

 

Ці вироби дозволяють усунути будь-які нерівності основи або дрібні похибки монтажу елементів, що додатково підвищують довговічність м'якої покрівлі. Бітумна гнучка черепиця Katepal, правильно укладена на дах, має фактичний термін служби до 60 років, а при використанні SuperBase як підкладка - до 30 років гарантії від виробника.

 

Як вибрати, замовити та купити м'яку покрівлю Катепал

Сайт https://iteragroup.com.ua/ надає можливість купити бітумну черепицю Katepal (Катепал) в з грн в Київ та доставкою . ціна інші міста Гарна ціна на м'яку покрівлю Катепал дозволить забудовнику купити якісну продукцію та суттєво заощадити на покрівельних матеріалах.