Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

LST

1
 1. Сходи на горище LST

  Додати відгук

  9 040,00 грн / шт.

  Висота приміщення для стандартної довжини сходів: до 250-280 см

  Максимальна висота з використанням 1 сегмента / 2 сегментів: 300/330

  Колір кришки люка: біла

  Тип сходів: металеві

  Поручні: немає

  Наконечники: є

  Навантаження: до 200 кг

  Детальніше
  Отримати знижку

FAKRO горищні сходи - це складні сходи з високоякісного металу. Вони дозволяють легко і безпечно вийти на горище або мансарду. Після складання вони «ховаються в стелі», що сприяє економії простору в кімнаті.

 

Сходи характеризуються:

 

- функціональністю;
- довговічністю;
- високим комфортом використання;
- простотою установкою.

 

FAKRO LST - це сходи ножичної системи, яка складається з 14 сегментів. Висота драбини в розкладеному стані 250 - 280 см. Сходи легко регулюються по висоті без необхідності підрізки. Якщо висота до горища більше, то є можливість додати ще до 2 сегментів. Для сходів шириною сходинки 60 см додаючи один сегмент, можна збільшити висоту на 30 см, для сходів з шириною 70 см додавши одну сходинку ми збільшуємо висоту на 38 см.

 

Її дизайн і матеріали, які використовуються, гарантують легкий, комфортний і безпечний доступ до горища. Система кріплення дозволяє легко встановити, з цим легко впораються дві людини.

 

Енергоефективний, теплоізолюючий шматок, який має товщину 36 мм і коефіцієнт теплопередачі 1,1 Вт / кв. м значно знижує втрати тепла. Крім того, кільцеве ущільнення, розташоване в нижній частині сходів коробки, забезпечує ідеальне ущільнення.


Ножична система складання сходів в повністю відкритому положенні забезпечує легке і безпечне поводження зі сходами. Невеликий розмір сходів (найменший розмір коробки - 50 х 78,6 см), отриманий за допомогою спеціальної системи виготовлення сходів, дозволяє встановлювати їх у отвори малого розміру. Елементи в формі літери «S» надають сходам сучасного вигляду і полегшують їх використання, діючи в якості перил.