Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
  • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
  • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
  • instagram
  • facebook
  • youtube

Багатьох недосвідчених людей, які тільки починають свій шлях у будівництві, напевно цікавить те саме питання: що таке базальтова вата, наскільки екологічний продукт, що стелиться на підлогу, і чи шкідливий лінолеум для здоров'я. Насправді про це ходять справжні легенди. Спочатку потрібно розібратися, із чого виробляють товар.

Читати далі
Автор Itera Group

На загальному фоні великого будівництва основне місце займають теплоізоляційні матеріали, які створюють тепло та комфорт у приміщенні, підтримують та зберігають необхідну температуру у житлі. Здійснювати роботи з утеплення можна як на етапі зведення, так і в готовому будинку. Яким матеріалам віддати перевагу — завдання не з простих, адже на ринку сьогодні безліч пропозицій

Читати далі
Автор Itera Group

При спорудженні приміщення незалежно від його основного призначення під покрівлею може утворюватися небажана волога, яка з часом призведе до руйнування дерев'яних елементів конструкцій та зменшення теплоізолюючих властивостей матеріалів. Паробар'єр - це надійний захист утеплювача від впливу атмосферних опадів, безпосередньо від попадання пари.

Читати далі
Автор Itera Group

Вітробар'єр – це нове покоління для теплоізоляції та будівельних конструкцій у системах навісних вентильованих фасадів. Це означає, що завдяки застосуванню супердифузійного утеплювача дощова та тала вода затримуватиметься в односторонньому порядку, а всередині приміщення спостерігатиметься висока паропроникність. Матеріал має високий ступінь міцності та довговічності.

Читати далі
Автор Itera Group

Кожна людина мріє про теплий та затишний будинок, а завдяки сучасним будівельним матеріалам сьогодні це стало цілком реально, адже одних цегляних та бетонних стін недостатньо, щоб житло було нехолодним. Про те, що таке мінеральна вата, чули багато, але не всі знають про властивості та переваги матеріалу.

Читати далі
Автор Itera Group

підготовка підлоги до укладання ламінатуЗміна підлогового покриття – актуальне завдання як при забудові з нуля, так і при зміні інтер'єру. Саме по собі завдання неважке, але часто під рукою не вистачає простої та універсальної інструкції. Покрокова стаття допоможе підготувати чорнову підлогу до укладання ламінату та заощадить Ваш час.

Читати далі
Автор Itera Group

чим шпаклівка відрізняється від штукатурки

Новачки у будівельній сфері та власники квартир у стані «після будівельників» часто задаються питанням: навіщо стіни потрібно і штукатурити, і шпаклювати? Чим відрізняється шпаклівка від штукатурки? Де використовується шпаклівка для стін? І так далі. Сьогоднішня стаття раз і назавжди проведе межу між матеріалами.

Читати далі
Автор Itera Group

наливной пол как выбратьСамовирівнювальні суміші для підлоги можуть бути на гіпсовій, цементній та цементно-гіпсовій основі. Пропонуємо короткий огляд кожної сухої суміші та загальні рекомендації, щоб вибрати потрібний матеріал для Вашого приміщення.

Читати далі
Автор Itera Group

Види лінолеуму

19.11.2021 15:58

види лінолеумуЛінолеум класифікують за способом виробництва, спеціальними покриттями та показниками міцності – досить великий обсяг інформації для першої покупки, чи не так? Скористайтеся короткою статтею від професіоналів, щоб дізнатися про види лінолеуму та вибрати підходящий.

Читати далі
Автор Itera Group

як вибрати керамічну черепицюКерамічна черепиця асоціюється зі старими районами Європи та класикою, але насправді її асортимент набагато ширший, і в плані забарвлення, і в плані «малюнку» на даху, і в плані технічних характеристик. Розберемося разом, на що варто звертати увагу при покупці та які різновиди пропонує український ринок.

Читати далі
Автор Ітера Трейд