Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA

гидроизоляция ванной комнатыВанна кімната завжди зберігає високий рівень вологості, що в разі тривалої експлуатації приміщення може призвести до неприємних наслідків – утворенню цвілі і грибка, прискореного руйнування несучих конструкцій будинку тощо. Щоб не боятися мінімальних протікань та вищезгаданих неприємностей, важливо грамотно провести гідроізоляцію приміщення.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

покриття для дворуДалеко не кожне покриття підійде для експлуатації під відкритим небом – тут і атмосферний вплив, і вологість, і механічні навантаження від транспорту. Стаття з підбіркою відповідних матеріалів допоможе швидко зробити вибір, оптимальний саме для Вашого котеджу.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

як вибрати металочерепицюСьогоднішній український ринок металочерепиці не захищений високими вимогами до продукції, виробники не зобов'язані дотримуватися загальноприйнятого маркування і часто можуть не нести відповідальності за заявлені характеристики. Дана стаття допоможе зробити вибір, про який Ви не пошкодуєте довгі-довгі роки.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

как выровнять пол в квартиреВирівнювання підлоги – процес трудомісткий і вимагає уваги до деталей, про які Ви напевно навіть не замислювалися. Сьогоднішня стаття допоможе розібратися, які способи вирівнювання існують і що знадобиться для проведення робіт.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

яка бітумна черепиця кращеВибрати якісну бітумну черепицю легше, ніж здається, якщо під рукою актуальний рейтинг кращих виробників покрівельного покриття. Сьогоднішня стаття нагадає про перевірену часом класику та новинки ринку. 

Читати далі
Автор Ітера Трейд

керамічна або цементно-піщана черепицяІ керамічне, і цементно-піщане покриття узагальнено називають натуральною черепицею, але різниця в ціні недвозначно вказує на відмінності в характеристиках. Пропонуємо порівняти покрівельні матеріали, ознайомитися зі зведеною таблицею і визначити для себе, яке покрівельне покриття все ж краще.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

види обробки фасадуПри виборі фасадної обробки важливо визначитися не лише з естетикою облицювального матеріалу, а й зі способом його установки, політикою цін, пріоритетними перевагами та допустимими недоліками. На всі питання про фасадну обробку відповість вичерпна стаття.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

мансардні вікна ротоВиробників мансардних вікон в Україні всього кілька, але кожен має свою специфіку та список інновацій, що робить вибір непростим процесом. Пропонуємо разом заглибитися в характеристики мансардних вікон Roto, Fakro і Velux, перш ніж зробити покупку.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

покриття для ванної яке вибратиВанна кімната – особлива зона, в якій підлогове покриття повинне не тільки витримувати постійний контакт з водою, але і відрізнятися приємною на дотик поверхнею. А якщо крім перерахованого вище хочеться ще й поекспериментувати з дизайном? Відмінну ідею подасть стаття з порівнянням 8-и кращих матеріалів.

Читати далі
Автор Ітера Трейд

бітумна чи металочерепицяМеталочерепиця та м'яка покрівля – одні з найпопулярніших покриттів для приватного будинку, але вибір між ними часто не очевидний. Обидва покриття естетично привабливі, але що можна сказати про технічні характеристики? Всі необхідні відповіді можна знайти в статті.

Читати далі
Автор Ітера Трейд