Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Бітумна черепиця Tegola (Тегола)

1
 1. Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM LIBERTY

  Додати відгук

  648,22 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM GOTHIK

  Додати відгук

  Ціна від:
  620,64 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM MOSAIK

  Додати відгук

  606,85 грн / м²
  Отримати знижку
 4. Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM RECTANGULAR

  Додати відгук

  Ціна від:
  606,85 грн / м²
  Отримати знижку
 5. Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM TRADITIONAL

  Додати відгук

  Ціна від:
  641,33 грн / м²
  Отримати знижку
 6. Бітумна черепиця TEGOLA MASTER J

  Додати відгук

  Ціна від:
  724,08 грн / м²
  Отримати знижку
 7. Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM MASTER

  Додати відгук

  810,28 грн / м²
  Отримати знижку
 8. Бітумна черепиця TEGOLA ACTIROOF

  Додати відгук

  Ціна від:
  724,08 грн / м²
  Отримати знижку
 9. Бітумна черепиця TEGOLA MASTER COPPO

  Додати відгук

  1 337,82 грн / м²
  Отримати знижку

Тегола — сучасна якісна покрівля

У житлових будинках часто встановлюють м'які дахи від італійської компанії Tegola. Це гнучке покрівельне покриття з безліччю позитивних функцій. Серед великої кількості колекцій виробництва Тегола легко вибрати відповідний дизайн бітумної черепиці, у тому числі серед моделей, які просто укладати. Пропонуємо купити у Києві бітумну черепицю Tegola за вигідною вартістю. Покупець зможе вибрати відповідну модель м'якої покрівлі Tegola (Тегола) з оптимальною ціною та дизайном за каталогом сайту https://iteragroup.com.ua/.

Покриття з гнучкої бітумної черепиці Тегола стало особливістю економного та добротного будівництва будинків. Сьогодні продукція цієї компанії займає високий рядок у рейтингу покрівельних покриттів. Щоб приступити до простого монтажу покрівлі, достатньо визначитися з потрібною моделлю м'якої черепиці Tegola (вибрати забарвлення та форму).

Гнучка покрівля Tegola часто перевершує схожі товари інших виробників. Купуючи гнучку бітумну черепицю Tegola, забудовник заплатить ціну за квадратні метри (м²) фактично необхідних покрівельних матеріалів без придбання надлишків «про всяк випадок». Невелика кількість залишків робить покупку покриття надзвичайно вигідним. Ціни на м'яку черепицю Tegola (Тегола) Будь-який забудовник може дозволити собі придбати дане покриття.

 

Основні переваги покрівельних матеріалів Тегола

Основними перевагами бітумної черепиці Tegola з каталогу є:

 1. Тривалий термін служби. Скловолокно, яким покрита продукція, містить дрібний гранульований базальт або олово, що значно збільшує міцність кожної окремої пластини.

 2. Опірність жарі та морозу. М'який дах у різних температурних режимах зберігає початковий розмір та форму. Продукція не втрачає хороших ізоляційних якостей при максимальному діапазоні температур (від –70 до +110 °C).

 3. Відмінна стійкість до механічних пошкоджень, особливо стійкість до ударів. Міцність конструкції забезпечує належне функціонування даху на довгі роки.

 4. Легкий монтаж. Коли матеріал встановлений, залишок бітумної черепиці Tegola не перевищує 3—5 % від купленого обсягу. Процес складання дуже простий та забезпечує надійний захист будинку.

 5. Гарний вигляд. Італійська компанія Тегола надає покупцеві вибір з багатьох моделей, дизайн яких відрізняється від гнучкої покрівлі інших брендів.

 6. Заводська якість високого рівня. Цикл виготовлення м'яких дахів Tegola включає контроль за продукцією, що випускається, на декількох етапах виробництва.

 

Інформація про м'яку черепицю Tegola

Основною частиною гнучкої бітумної черепиці будь-якої фірми є скловолокно з бітумним просоченням. До загальноприйнятої технології італійська Компанія Tegola додає власні сучасні інноваційні технології:

 1. Звичайний природний бітум насичують киснем, змінюючи молекулярну структуру речовини на поліпропіленову. В результаті одержують продукт, здатний протистояти критичним температурним змінам.

 2. Виробник застосовує склопластик, що дозволяє збільшити опір продукції до механічного зношування на 30% порівняно з гнучкою покрівлею інших брендів.

 3. Дрібні гранули з базальту, що покривають плитки, попередньо проходять три етапи просіювання та відбір по фракціях. Далі крихту, забарвлену в потрібний колір, обпікають за температури +650 °C до стану кераміки.

 4. Завдяки комбінації різних фракцій базальтової крихти ізоляційні властивості бітумної черепиці значно посилюються. Покрівля надійно захищена від зовнішніх дій посиленим шаром базальтового покриття.

 5. Транспортування, зберігання та використання м'якої покрівлі полегшує обробка тильного боку дрібним кремнієм піском, щоб уникнути ефекту прилипання.

 

Продаж гнучкої покрівлі Тегола

Купити гнучку м'яку бітумну черепицю компанії Тегола будь-якої моделі можна в інтернет-магазині Itera Group. Щоб дізнатися ціну за м² гнучкою бітумної черепиці Тегола в Україні та Києві, достатньо зайти на сайт https://iteragroup.com.ua/ та ознайомитися з прайсом та каталогом товарних позицій. Доставка покупок провадиться за вказаною адресою в межах України.