Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Мінеральна

Сортувати по:
1
 1. Мінеральна штукатурка Ceresit CT 35

  Додати відгук

  262,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 2. Мінеральна штукатурка Ceresit CT 36

  Додати відгук

  725,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 3. Мінеральна штукатурка Baumit Classico Special (Edelputz Spezial), 25 кг

  Додати відгук

  Звичайна ціна: 529,82 грн

  Special Price 249,00 грн / уп.

  Отримати знижку
 4. Мінеральна штукатурка Ceresit CT 34

  Додати відгук

  1 096,00 грн / уп.
  Отримати знижку
 5. Мінеральна штукатурка Ceresit CT 137

  Додати відгук

  Звичайна ціна: 880,00 грн

  Special Price 289,00 грн / уп.

  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Мінеральна штукатурка

Беручи до уваги ціни на ринку, можна сказати, що мінеральна штукатурка безумовно дешевша, ніж дисперсійна штукатурка. Однак тут не можна забувати, що ми повинні зосередитися не тільки на ціні самого матеріалу, але і на те, які додаткові обробки зажадають повної обробки фасаду. Як правило, мінеральні штукатурки призначені для покриття фасадною фарбою, щоб забезпечити остаточний зовнішній вигляд фасаду і захист від погодних умов.


Мінеральна штукатурка використовується для декоративних тонких штукатурних покриттів всередині і зовні будинків. Прекрасно вбирає і зберігає колір, тому ви можете покривати її яскравими фасадними фарбами. Штукатурка, виготовлена в техніці баранець, більш стійка до забруднення і розвитку цвілі, ніж штукатурка, виготовлена в техніці короїд.

 

Тонкоплівкові мінеральні штукатурки містять цемент і вапно в якості сполучних. Вони використовуються протягом тривалого часу, але їх рецепти все ще поліпшуються, як наприклад, вся продукція Baumit. Ось чому у них стає все ще більше шанувальників. Правильно нанесені і закінчені (зазвичай вони пофарбовані) служать протягом багатьох років, демонструючи високу стійкість до грибка і моху, є паропроникними і в той же час недорогими.


Мінеральні штукатурки дуже довговічні, завдяки сполучним, які вони містять. З плином часу, вони тільки зміцнюються і покращують її властивості. З іншого боку, мінеральні штукатурки - це штукатурки з великим водопоглинанням, тому необхідно покривати ці штукатурки за допомогою фасадних фарб, які обмежують абсорбованість.

 

Мінеральні штукатурки рекомендуються в системах з використанням мінеральної вати в якості теплоізоляційного матеріалу через випаровування цієї штукатурки, що безперечно краще, ніж дисперсійна штукатурка. В цьому випадку пам'ятайте, що нанесена фарба не має занадто високу дифузійну стійкість, щоб запобігти блокуванню і водяна пара мігрує через перегородку. При замішуванні розчину дуже важливо дотримуватися пропорції штукатурки і води, якщо зміняться пропорції, то малюнок по всій площі може істотно відрізнятися і кидатися в очі.