Ціни актуальні на
UA
RU UA
Ваш кошик покупок ще порожній!
Фільтри

Сходи на горище Fakro LTK Thermo

1
  1. Сходи на горище Fakro LTK Thermo

    Додати відгук

    Ціна від:
    7 600,00 грн / шт.
    Отримати знижку

У наш час є багато моделей горищних сходів на ринку. Які горищні сходи будуть придатні для нас? Ви дізнаєтеся в цій статті. Ця інструкція призначена для того, щоб допомогти вам вибрати відповідну модель сходів на горище, адаптованих до ваших потреб.


Ми пояснимо тут відмінності між окремими моделями горищних сходів. Ми також відзначимо ключові моменти, які важливі при виборі правильного типу горищних сходів, і ми порадимо, чого слід уникати.


Завдяки складанню горищних сходів ми зберігаємо значний простір, так як ми не займаємо горище з великими і важкими нерухомими сходами. Сегментовані горищні сходи, не займають місця в нашій кімнаті або коридорі, і на горищі, тому що вони постійно приховані в стелі, і з професійною установкою вхід дуже малопомітний.


Широкий вибір моделей горищних сходів дозволить нам пристосувати їх просте використання до наших індивідуальних вимог. Такі сходи, як Fakro LTK Thermo, як стандарт, оснащені пружинним механізмом, що підтримує клапан, так само є спеціальні приводи для полегшення сходів і спеціальні поручні.


Установка горищних сходів з використанням оригінальних аксесуарів дуже проста і швидка. Сходи поставляються повністю зібраними, і єдине, що нам потрібно зробити, це вставити їх в стелю і відрізати сходи до потрібної довжини. Монтажне приладдя продається окремо.

 

Сходи можуть бути додатково оснащені великою кількістю аксесуарів, які додатково підвищують зручність використання або покращують складання, наприклад:
- спеціальні оздоблювальні смуги - покращують естетику при збиранні,
- монтажні кронштейни - вони полегшують складання і вирівнювання сходів,
- механізм розвантаження - полегшує відкриття сходів,
- верхній люк - запобігає накопиченню пилу на шматках сходів і покращує їх ізоляцію,
- захисні ніжки - захищають підлогу від подряпин,
- додаткові кроки - збільшують довжину горищних сходів,
- поруччя і поручні - підвищують безпеку користувачів.

На сходи Fakro розповсюджується 3-річна гарантія.


Основна мета і принцип роботи аналогічні в кожній моделі горищних сходів. Відмінності зводяться до включеного обладнання - зручності використання і / або ступені теплоізоляції, а також до конструкції коробки і сходів. Є горищні сходи з дерев'яними сходами, метал або метал, складені в формі ножиць. Всі моделі горищних сходів Fakro ізольовані, але є також моделі з підвищеною теплоізоляцією, такі як LTK Thermo, що характеризуються дуже хорошим коефіцієнтом теплопередачі. Не можна забувати про вогнестійкі моделі з вогнестійкістю до 120 хвилин. Вирішуючи встановити сходи з металу, ми подовжуємо довговічність і збільшуємо допустиме максимальне навантаження.