Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Оклади

1
 1. Ізоляційні оклади Fakro Ізоляційні оклади Fakro

  Ізоляційні оклади Fakro

  Залишіть відгук про цей товар першими

  1 110,00 грн / шт.

  Увага! Знижка 28% на всі складські позиції ізоляційних окладів FAKRO. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів.

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Ізоляційні оклади Velux Ізоляційні оклади Velux

  Ізоляційні оклади Velux

  Залишіть відгук про цей товар першими

  1 590,00 грн / шт.

  Увага! Знижка 28% на всі складські позиції ізоляційних окладів VELUX. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів.

  Детальніше
  Отримати знижку

Віконні оклади Факро і Велюкс

Оклади для вікон Fakro є невід'ємною частиною вікна даху, правильно встановленого на схилі даху. Вони захищають і герметизують від атмосферних факторів, забезпечують дренаж дощової води і снігу, а також захист від вітру.
Оклади виготовлені з алюмінієвого листа, як віконні листи марки 3105 H42 в стандартних кольорах RAL 8019 і RAL 7043. Важливою перевагою ущільнювачів окладів для вікон даху є інноваційний метод з'єднання рами. Завдяки розміщенню верхньої кромки коміра в спеціальній канавці рами і закриття з'єднання з прокладкою ми повністю усуваємо можливість протікання води, забезпечуючи ідеальне поєднання вікна з плоскими покрівельними матеріалами.


Він стандартизований для встановлення єдиного вікна на схилі даху та також існує в модульній версії для об'єднання вікон у групи. Він може використовуватися в горизонтальній збірці, горизонтальних і вертикальних стиків і при збиранні на глибині J горизонтального суглоба.
Оклади FAKRO складаються з чотирьох основних компонентів. Це: нижній, два бічних і верхній елементи. Нижній елемент забезпечений довгим і широким еластичним фартухом на кінці, що забезпечує бездоганне з'єднання коміра з високим профілем покрівельного покриття. Пластикова маса, що тут використовується, склеєна на дні, дозволяє склеїти оклад з покрівлею і забезпечити герметичність з'єднання. Оклад оснащений клейовими клинами, наклеєними на заводі, які забезпечують захист від скупчення пилу, листя і снігу. Крім того, оклади оснащені дренажним жолобом, який забезпечує конденсацію водяної пари з фольги перед вікном, що закриває вікно.

 

Герметизуючий оклад Velux для монтажу вікон на дахах

Оклади - незамінний елемент, необхідний для установки будь-якого горищного вікна. VELUX має фланці в своїй пропозиції, що дозволяє встановлювати вікна на всіх типах покрівельних матеріалів, доступних на ринку. Оклади забезпечують щільну і легку установку вікна на поверхню даху. Їх конструкція забезпечує безпечний дренаж дощової води і снігу за межами контуру вікна.
Використані у фланці синтетичні ущільнення забезпечують високу стійкість до несприятливих погодних умов. Завдяки цьому, вікно може бути встановлено набагато нижче, ніж зазвичай, що гарантує більш високу естетику приміщення. Ще одна перевага - немає ніяких елементів зі свинцю, завдяки яким оклад є екологічно чистим.

Герметичні оклади і облицювання вікон виготовлені з алюмінієвого листа сірого кольору (RAL 7043). За запитом є також варіанти окладів з алюмінієвого листа, пофарбовані в будь-який колір, мідний лист або титан-цинк.

Він адаптований до багатьох нюансів:

тип вікна - ущільнювальні оклади для вікон старого покоління не сумісні з вікнами нового покоління;
дах - правильно підібраний оклад гарантує щільне з'єднання між вікном і дахом;
метод складання - складання окремих вікон або збирання вікна в складанні вимагає використання різних окладів;
глибина монтажу - стандартна або зменшена глибина установки вікон;
розмір вікна - вікно і оклад повинні бути одного розміру.

Для мансардних вікон і ущільнювачів окладів нового покоління ми рекомендуємо додаткові комплекти ізоляції BDX, завдяки яким ви отримаєте 20-річну гарантію.