Ваш кошик покупок ще порожній!
UA
RU UA
Фільтр

Оклади

1
 1. Ізоляційні оклади Fakro Ізоляційні оклади Fakro

  Ізоляційні оклади Fakro

  Додати відгук

  1 300,00 грн / шт.

  Увага! Знижка 28% на всі складські позиції ізоляційних окладів FAKRO. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів.

  Детальніше
  Отримати знижку
 2. Ізоляційні оклади Velux Ізоляційні оклади Velux

  Ізоляційні оклади Velux

  Додати відгук

  1 590,00 грн / шт.

  Увага! Знижка 28% на всі складські позиції ізоляційних окладів VELUX. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів.

  Детальніше
  Отримати знижку

Віконні оклади Факро і Велюкс

Оклади для вікон Fakro є невід'ємною частиною вікна даху, правильно встановленого на схилі даху. Вони захищають і герметизують від атмосферних факторів, забезпечують дренаж дощової води і снігу, а також захист від вітру.
Оклади виготовлені з алюмінієвого листа, як віконні листи марки 3105 H42 в стандартних кольорах RAL 8019 і RAL 7043. Важливою перевагою ущільнювачів окладів для вікон даху є інноваційний метод з'єднання рами. Завдяки розміщенню верхньої кромки коміра в спеціальній канавці рами і закриття з'єднання з прокладкою ми повністю усуваємо можливість протікання води, забезпечуючи ідеальне поєднання вікна з плоскими покрівельними матеріалами.


Він стандартизований для встановлення єдиного вікна на схилі даху та також існує в модульній версії для об'єднання вікон у групи. Він може використовуватися в горизонтальній збірці, горизонтальних і вертикальних стиків і при збиранні на глибині J горизонтального суглоба.
Оклади FAKRO складаються з чотирьох основних компонентів. Це: нижній, два бічних і верхній елементи. Нижній елемент забезпечений довгим і широким еластичним фартухом на кінці, що забезпечує бездоганне з'єднання коміра з високим профілем покрівельного покриття. Пластикова маса, що тут використовується, склеєна на дні, дозволяє склеїти оклад з покрівлею і забезпечити герметичність з'єднання. Оклад оснащений клейовими клинами, наклеєними на заводі, які забезпечують захист від скупчення пилу, листя і снігу. Крім того, оклади оснащені дренажним жолобом, який забезпечує конденсацію водяної пари з фольги перед вікном, що закриває вікно.

 

Герметизуючий оклад Velux для монтажу вікон на дахах

Оклади - незамінний елемент, необхідний для установки будь-якого горищного вікна. VELUX має фланці в своїй пропозиції, що дозволяє встановлювати вікна на всіх типах покрівельних матеріалів, доступних на ринку. Оклади забезпечують щільну і легку установку вікна на поверхню даху. Їх конструкція забезпечує безпечний дренаж дощової води і снігу за межами контуру вікна.
Використані у фланці синтетичні ущільнення забезпечують високу стійкість до несприятливих погодних умов. Завдяки цьому, вікно може бути встановлено набагато нижче, ніж зазвичай, що гарантує більш високу естетику приміщення. Ще одна перевага - немає ніяких елементів зі свинцю, завдяки яким оклад є екологічно чистим.

Герметичні оклади і облицювання вікон виготовлені з алюмінієвого листа сірого кольору (RAL 7043). За запитом є також варіанти окладів з алюмінієвого листа, пофарбовані в будь-який колір, мідний лист або титан-цинк.

Він адаптований до багатьох нюансів:

тип вікна - ущільнювальні оклади для вікон старого покоління не сумісні з вікнами нового покоління;
дах - правильно підібраний оклад гарантує щільне з'єднання між вікном і дахом;
метод складання - складання окремих вікон або збирання вікна в складанні вимагає використання різних окладів;
глибина монтажу - стандартна або зменшена глибина установки вікон;
розмір вікна - вікно і оклад повинні бути одного розміру.

Для мансардних вікон і ущільнювачів окладів нового покоління ми рекомендуємо додаткові комплекти ізоляції BDX, завдяки яким ви отримаєте 20-річну гарантію.