Телефонуйте нам 365 днів на рік!

Ціни на сайті актуальні. Остання перевірка була 08.04.20
Фильтр

Плівки та мембрани

 1. Ущільнювач покрівельний універсальний

  Залишіть відгук про цей товар першими

  15,00 грн / шт.

  Ущільнювач покрівельний

  30*60*1000 мм

  Детальніше

 2. Ущільнювач покрівельний RUUKKI

  Залишіть відгук про цей товар першими

  40,00 грн / шт.

 3. Стрічка IZOFLEX (металізована)

  Залишіть відгук про цей товар першими

  80,00 грн / шт.

  Ширина рулону: 

    50 мм

  Довжина рулону: 

    50 м/п
  Детальніше

 4. Стрічка К-2 Бутилкаучукова

  Залишіть відгук про цей товар першими

  300,00 грн / шт.
  Ширина рулону:   15 мм
  Довжина рулону: 45 м/п
  Детальніше

 5. Конькова вентиляційна стрічка

  Залишіть відгук про цей товар першими

  350,00 грн / шт.

  Ширина рулону:  230 мм

  Довжина рулону:  5 м/п

  Детальніше

 6. Стрічка DELTA KOM BAND K15

  Залишіть відгук про цей товар першими

  Звичайна ціна: 525,00 грн

  Special Price 350,00 грн / шт.

  Ширина рулону:  15 мм

  Довжина рулону:     8 м/п

  Детальніше

 7. Стрічка DELTA POLY BAND P100

  Залишіть відгук про цей товар першими

  460,71 грн / шт.
  Ширина рулону:   100 мм
  Довжина рулону:   100 м/п
  Детальніше

 8. Плівка гідроізоляційна MASTERPLAST FOIL MP Y (Standart)

  Залишіть відгук про цей товар першими

  540,00 грн / рул.

  Щільність: 75 г/м2

  Кількість в рулоні: 75 м2

  Ширина рулону: 1,5 м

  Норма відвантаження - кратно рулонів


  Ціна за м2 = 7,20 грн

  Детальніше

 9. Плівка пароізоляційна MASTERPLAST WHITE FOIL (Standart)

  Залишіть відгук про цей товар першими

  540,00 грн / рул.
  Щільність:   75 г/м2

  Кількість рулону:

    75 м2

  Ширина рулону:

    1,5 м

  Норма відвантаження - кратно рулонам


  Ціна за м2 = 7,20 грн

  Детальніше

Гідроізоляційна і пароізоляційна плівка займають найважливіше місце в створенні надійного даху. Мало просто покрити якісною черепицею. Для захисту внутрішнього простору необхідно використовувати гідро- і пароізоляційні матеріали. Правильно підібрати й зорієнтувати за ціною допоможуть наші менеджери, але все-таки знати основні параметри та відмінності необхідно кожному.

Необхідно розуміти різницю між вологою і парою, і ні в якому разі не зрівнювати їх. Перше - це краплі води, які можуть потрапити під черепицю при рясних опадах, що задуваються вітром, або при дефекті монтажу. А волога - це конденсат, що утворюється природним шляхом. Але так, як і те й інше різні стани води, вони обидва негативно впливають на внутрішній стан. Коли ми розібралися з цим поняттям, потрібно ознайомитися з асортиментом:

 • паробар'єр; 
 • гідробар'єр; 
 • супердифузійна мембрана; 
 • ізоляційні стрічки. 


Пароізоляція покрівлі та її ціна залежить від вимог та умов. Кожен тип має свої особливості в застосуванні, і їх важливо пам'ятати, оскільки порушення основ побудова «покрівельного пирога» може спричинити серйозні наслідки. Головні параметри, які впливають на властивості це:

 • щільність; 
 • паропроникність; 
 • структура матеріалу (кількість і тип шарів); 
 • температурний діапазон; 
 • УФ-стійкість; 


Гідроізоляційна плівка для покрівлі - захист від вологи за доступною ціною

Гідроізоляція є верхньою складовою ізоляційного шару. Вона укладається між черепицею та утеплювачем і повинна захищати від попадання вологи, і при цьому виводити пар, який міг зібратися. Цьому сприяє особлива структура: з внутрішньої сторони знаходяться отвори конусоподібної форми, які та відповідає за відведення випарів. Монтаж обов'язково повинен проводитися професіоналом, оскільки дуже важливо прокласти її правильною стороною і з необхідним зазором. До слова, зазор повинен бути як між теплоізоляцією і бар'єром, так і між ним і покрівельним покриттям. Це необхідна умова для безперешкодного відведення вологого повітря.

Крім своєї основної функції, вона захищає шар теплоізоляції від вітру, який може видувати його, тим самим зменшуючи теплоізоляційні властивості.

Пароізоляційна плівка для покрівлі - повна ізоляція від пари


Вона монтується між утеплювачем і стелею приміщення, і має іншу функцію. Призначена для того, щоб пар, який виникає в приміщенні не потрапляв до вати, і не псував її. Немає принципового значення, яким боком укладати пароізоляцію. Але все-таки потрібно дотримуватися всіх необхідних зазорів.
Купити пароізоляційні плівки для покрівлі за доступною ціною - це буде найкращий захист. Так буде забезпечений надійний захист підпокрівельного простору, теплоізоляції, і будинку в цілому. А пар, який якимось чином все-таки потрапив до вати не буде там залишатися, а буде виходити через отвори.

Ціна на пароізоляційну плівку для покрівлі залежить в основному від їх щільності, а правильно її підібрати в залежності від типу черепиці та місця розташування будинку знову-таки допоможуть наші фахівці.

Підпокрівельна мембрана - новинка у сфері ізоляційних матеріалів.


Супердифузійна мембрана - це порівняно новий матеріал, який виконує функції гідроізоляції, але при цьому має більш вдосконалену текстуру, внаслідок чого позбавлений багатьох недоліків. Для неї можна навіть провести аналог з людською шкірою, адже вона не просто пропускає пар, а й дихає, і не створює плівку. Також, внаслідок своєї складної структури відсутній ризик забивання отворів, що виводять пар, що значно подовжує термін її служби, а значить і всієї даху.

До того ж її можна монтувати без нижнього вентиляційного зазору, тобто прямо на утеплювач. Внаслідок цього загальна товщина значно зменшується, що економить місце і ресурси. Серед інших виробників, можна виділити супердифузійну мембрану Ruukki 125. Це новинка, яка відрізняється своєю щільністю, якої немає в асортименті більшості виробників. А також підвищеною стійкістю до УФ променів, і великим температурним діапазоном. Її ціна абсолютно виправдана і не змусить вас засумніватися в правильності вибору.

Розрахунок і оформлення замовлення

Якщо ви хочете перекрити дах у вашому заміському будинку вам не обов'язково розбиратися у всіх типах захисних полотен, досить просто зверніться до нас, і фахівці допоможуть не тільки з вибором всього необхідного, але і розрахують потрібну кількість. Купити гідроізоляційну плівку для покрівлі, але також важливо не забувати про додаткові комплектуючі, такі як ізоляційні стрічки та скотч, які герметизують покриття.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ:   
© 2020 Itera Treid. All Rights Reserved.