Ваш кошик покупок ще порожній!
Itera Group™ Офіційний сайт компанії
close
 • cityОфіс - Київ, вул. Ямська, 72
 • cityСклад - Київ, вул. Волинська, 40
UA
RU UA
Ми у соціальних мережах
 • instagram
 • facebook
 • youtube
Фільтр

Террасная доска Tardex (Тардекс)

Сортувати по:
1
 1. Терасна дошка LITE Tardex

  Додати відгук

  1 203,00 грн / м²
  Отримати знижку
 2. Терасна дошка CLASSIC

  Додати відгук

  1 412,00 грн / м²
  Отримати знижку
 3. Терасна дошка PROFESSIONAL

  Додати відгук

  1 970,00 грн / м²
  Отримати знижку
Сортувати по:
1

Композитна дошка «TardeX» є реальним альтернативним варіантом для терас. Матеріал приємний на дотик, він не має вузлів і не ковзає навіть в разі дощової погоди. Дерев'яні і полімерні композити мають широкий спектр застосувань. Виробництво дерев'яних та полімерних композиційних матеріалів (WPC) було розпочато в кінці 80-х років минулого століття. Сьогодні компанії з виробництва матеріалів WPC знаходяться в більшості країн світу в Європі, в Азії, в Росії і Україні.

 

Такий матеріал має безліч переваг:
- Ціна і якість;
- Очевидні екологічні переваги у виробництві і застосуванні;
- Довгостроковий термін служби продукції, низькі витрати на складання та експлуатацію (очищення, ремонт).


Дерев'яний та полімерний композит являє собою суміш подрібненої деревини, аналога целюлози, та добавки колумбіна. Тераса завжди буде зберігати свій зовнішній вигляд завдяки декоративній композитній дошці. Приймаючи рішення про вибір дошки Тардекс, ви обираєте надійність, довговічність і естетичний зовнішній вигляд.


Дошки для будівництва терас або фасадів були створені з деревинно-полімерного композиту, щоб забезпечити неймовірну довговічність і міцність. Матеріал повністю безпечний і не містить елементів, здатних викликати займистість. Наприклад, навіть полум'я свічок не становить небезпеки. Композитні плити не деформуються, вони не гниють, вони стійкі до бруду, вологи або інших факторів навколишнього середовища. Естетичний, сучасний вигляд, що гармонує з природою за прийнятною ціною. Композитні плити схожі на натуральну деревину, але мають набагато нижчу ціну, і при цьому не поступаються, а десь навіть виграють, за якістю і характеристикам. Tardex славиться виробництвом якісних терасових дощок, а завдяки належному і професійному виконанню послуг з монтажу та укладання, можна гарантувати довгі роки естетичного зовнішнього вигляду.
Той, хто хоче, щоб його сад або тераса придбали естетичний, доглянутий вигляд, і в той же час гармонійно поєднувався с  природою, повинні більш уважно дивитися на композитну терасну дошку Тардекс. З ряду переваг особливу увагу слід приділяти сучасному і стильному оформленню, довговічності, необмеженому використанні в саду в різних конфігураціях, наприклад, для будівництва декоративних мостів, місць для гриля або інших різноманітних елементів садової архітектури.

 

Композитні плити для терас характеризуються простим і приємним монтажем, в разі збільшення поверхні тераси, без будь-яких труднощів можна додати бажану деталь. Поза літнього сезону в зимові місяці, коли ми іноді використовуємо тераси, дошки можна демонтувати і легко переміщати в безпечне місце. Збірка в наступному році дуже проста. Однак, коли у нас немає часу або бажання демонтувати нашу терасу, це не має значення. Композитні плити не втрачають свою первісну форму, витривалість або зовнішній вигляд на свіжому повітрі. Матеріал, з якого виготовлені композитні плити, стійкий до іржавіння, гниття, розм'якшення, вологи тощо. Дуже важливою перевагою є незаймистість, сигарета або свічка, після контакту з терасою, не викличе пожежі. Плями або бруд можна легко видалити за допомогою наждачного паперу. Іншими важливими перевагами дошки є поверхня, що не ковзає, стійка до гострих підборів, сильних ударів або плям від розлитих напоїв. Тераса не буде деформуватися під вагою меблів. Великий плюс - природне відчуття при контакті босих ніг з деревиною, забезпечується завдяки натуральності сировини, що використовується для виготовлення дошок.